Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Alex
а якщо, наприклад, мені не прийде відповідь з університету чи поступив я на бюджет чи ні, то можна буде подати відразу на контрактну основу?
Влад
Для Alex: заява на бюджет дійсна і на контракт. Заяви подавали до 22 серпня! Вези просто документы на контракт. Якщо рекомендацій на бюджет немає зараз, то уже і не буде
Комментировать
Олена
З якого числа і по яке можна подавати документи на контракт? Адже подача документів на бюджет відбувається з 27 по 31, а от на контракт не розміщено. Якщо хтось знає, будь ласка напишіть. Дякую)
Влад
Для Олена: до 10 вересня
Комментировать
Никита
Скажите когда будут результаты поступил на бюджет,либо же нет? Просто не приходит никаких сообщений ни на почту,ни в личном кабинете,просто хочется знать как я пойму,прошел я либо же нет
Радион
Для Никита: 27 августа в личном кабинете
Комментировать
Михаил
До какого числа можно подать заявление на контракт? С 27 по 31 подается на бюджет, а на контракт?
Бодя
З якого числа можна подавати на контракт, якщо на сайті написано що допущено до конкурсу? Чи якщо написано допучщено до конкурсу (на платне) то можна зразу їхати і подавати?
Влад
Для Бодя: дзвоніть в приймальну комісію і питайте. Після 27 точно можна
Комментировать
Надія
Добрий день. Подавали заяву на бюджет. Сьогодні нам телефонують і кажуть, що можемо приносити документи на контракт, на той самий факультет. Чи значить це що на бюджет ми не проходимо? Чи нести на контракт?
Влад
Для Надія: чекайте 27 числа, як не дадуть, тоді понесёт. Ніхто зарані не може знати чи буде у Вас бюджет чи ні
Комментировать
Виолетта
Здравствуйте ,вчера был последний день подачи заявок в эл. каб.,но без результатов творческого конкурса нильзя подать ,потому что будет считаться как 0 и сейчас тоже нет результатов(творческий конкурс проходила 19 августа). Как теперь подать заявку если срок истек??
ИРА
Для Виолетта: Уже никак(( Вам надо было подавать в срок результат ЗНО, а вуз сам бы поставил балл за конкурс (автоматом)
Комментировать
Оксана
Здравствуйте! Подача оригиналов документов на бюджет с 27-31 августа, но 29-30 августа это выходные дни, прием документов в эти дни в вузы будет проходить? Спасибо.
Влад
Для Оксана: дзвоніть в приймальну вузу і питайте графік роботи
Комментировать
Руслан
Оригінали документів подаються лише в один університет чи можна подати в декілька ?
Екатерина
Оригиналы подают только в один вуз!!! В приёмной комиссии у вас их заберут до конца обучения. Представим ситуацию, что вы получили 2 рекомендации на обучение. И именно при подаче оригиналов в вуз, вы делаете выбор.
Комментировать
Татьяна
Здравствуйте. Мы подавали сразу заявки на контракт в 5 вузов на 125 специальность, в один из ВУЗов нам сказали привезти документы оригиналы, что мы и сделали. Потом нам сообщили, что на 125 специальность у них всего 30 мест и мы туда можем не попасть, предложили написать заявление еще и на 121 и 123, мы написали, но нам все таки хотелось именно 125. Вопрос: Если нам тут сообщат (я так понимаю 27 числа), что мы не попадаем на 125, мы можем так же на контракт переложить на 125-ю специальность в другой ВУЗ, естественно, если там будут места?
Влад
Для Татьяна: якщо Ви подали заяви на бюджет і Ви прекрасно знаєте, що результати будуть 27 серпня, то якого чорта, вибачте Ви віднесли туди документы, якщо документы подаються після оголошення результатів і подаються з 27 по 31 число? Скільки інформації на сайті, і взяли відвезли документи. Якщо Ви отримаєте в іншому вузі бюджет, як збираєтеся їх забирати? Вони тупо заманили вас до себе, щоб залишити у себе на контракт. Вибачте, але немає слів.. Місця не у вузах! Їх надає міністерство, а вже з цим місцем Ви приходите в вуз. І вони наперед не можуть знатикуди Ви вступит в їхній чи інший вуз. Але документи вже Ваші отримали, молодці, що сказати)
Влад
Для Татьяна: на контракт Ви маєте право нести оригінали туди, куди хочете. А не звідки Вам подзвонили і запросили, що й заяв нових відправити запросили. Звісно кудись вас тепер приймуть на контракт. Вузам потрібні грошики. Головне, щоб залишились у них і не втукли в другий вуз
Комментировать
Андрей
Здравствуйте, вот к примеру мне позвонили из определённого вуза и предложили перевести мою заявку на бюджет. При этом у меня заняты все 5 приоритетов заняты. Так вопрос. Каким образом это можно сделать и какие нюансы есть при этом.
Влад
Для Андрей: послати їх і чекати на результати 27 числа
Екатерина
Добрый вечер, на данном этапе они не имеют права предлагать бюджетные места. Это просто способ заполучить студента.
Комментировать
Віталій
Шановні адміни сайту! Ви тут зазначили, що "на контракт пройдуть практично всі, хто принесе оригінали документів і без різниці, вище чи нижче вони стояли". На офіційному сайті https://vstup.edbo.gov.ua зазначається, що на обраному нами факультеті для навчання ЗА КОНРАКТОМ кількість місць (ліцензійний обсяг) - лише 50. На даний час до цього факультету подано вже 277 заяв. Моє місце в рейтинговому списку - якраз посередині списка. Припустімо, що оригінали документів принесуть 150 вступників, а місць лише 50. То ж які мої реальні шанси на вступ за таких умов? І що означає слово "практично" всі"?
Влад
Для Віталій: всі ті, хто подав ці 277 заяв, подали як мінімум ще по 4 заяви в інші вузи, тому не факт, що всі 277 чол принесуть документи саме на цю спеціальність. Скажу більше. Бачив, коли на спеціальність було подано 1063 заяви, а подано документів всього 130, був недобір 20 місць.. Шанси Ваші ніхто порахувати не може. Але! 90%всих тих, хто має не погані бали це вище 130-140 пройдуть на контракт. Поки Ви не віднести оригінали, шанси свої не взнаєте. Якщо ж тут не вступили, то подасте в інший, куди подавали заяви. Десь та й візьмуть. Без контракту не залишитесь
Влад
Подивіться за минулий рік скільки було подано заяв на цю спеціальність, скільки вступило на контракт, з яким найменшим балом і чи заповнені всі місця були. От і прорахуєте свої шанси
Влад
Якщо ваша заява подана на контракт і вже є статус допущено, то дзвоніть і питайте, чи вже можна везти оригінали. Багато вузів приймають ще з 13 числа і в кого більш менш нормальні бали відразу підписують контракт. Тому в даному випадку, хто перший подав, той вже й вступив
Комментировать
Никита
Добрый день , если человек подал например 30 электронных заявлений и он есть в списках , но пойдёт он только в 1 вуз . Люди которые были в списках ниже но не проходили по баллам смогут пойти в вуз который они хотят если люди выше их по рейтингу пошли в другой вуз
Влад
Для Никита: на контракт пройдуть практично всі, хто принесе оригінали документів і без різниці, вище чи нижче вони стояли. А на бюджет пройдуть ті, кому надали рекомендацію.
Комментировать
Діана
ДОБРИЙ ДЕНЬ. Хотіла б дізнатись и можу я вже подавати документи в заклади освіти , якщо в статусі заяви пише "допущено до конкурсу" ( контракт)
Влад
Для Діана: взагалі, то вже подають. Уточнить в приймальній комісіїї
Комментировать
Василь
Добрий день. Які саме оригінали документів потрібно везти для вступу на бюджет?
Влад
Для Василь: Для Наташа: на сайті вузу, куди збираєтесь вступати повинен бути цей перелік
Комментировать
Наташа
Результати Зно мають бути вказані для всіх вступних іспитів з предметів зно не на вибір вступника. Що робити?
Наташа
Что делать, если контракт уже подписан, а не получается отправить заявление в электронном виде?
Влад
Для Наташа: це де таке неподобство роблять?
Екатерина
Как вам могли подписать контракт без электронного заявления?
Комментировать
Vika
Добрый вечер, если я зарегистрировала уже электронные заявления и у меня написано «допущено до конкурсу», то до какого числа нужно подавать оригиналы документов? Или ждать звонка от университета?
Влад
Для Vika: дзвоните самі і питаєте коли можна привезти оригінали в той вуз, де хочете навчатися. До 10 вересня приймають приблизно.
Комментировать
Ирина
Добрый вечер, скажите пожалуйста когда будет известно в какой вуз проходим на бюджет?
Влад
Для Ирина: 27 серпня
Комментировать
Анна
Сегодня отвезла оригиналы и заключила договор на контракт а вузе. Мне сказали что я в любом случае прошу и можно уже оплачивать обучение, дали реквизиты. Но я же не знаю ещё свою группу, а ее нужно указывать в назначении платежа. Также вопрос, когда мне должны отдать второй экземпляр договора?
Влад
Для Анна: чому про групу не спитали в приймальній комісії і не завжди її вказують. А навіщо Вам другий екземпляр? Один у Вас, другий в вузі
Анна
Так мне не отдали мой экземпляр. Дали просто бумажку с реквизитами для оплаты. Договора остались а приемной комиссии для того чтобы проставить печать. Сказали отдадут мой экземпляр уже на факультете
Влад
Для Анна: зрозуміло. Може бути що віддадуть аж у жовтні
Комментировать