Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Аліна
Скажіть будь ласка, щоб сдати ДПА потрібно готуватись до укр.мови, матем.,а третій нам сказали на вибір або англ.мова або історія .Якщо я третім виберу англ.,зможу четвертим обрати історію? І така ж комбінація на ЗНО(гуманітарна спеціальність)?
Галина
Для Аліна: можна
Комментировать
Вікторія
Скажіть будь ласка чи обов’язково вибирати 4 предмет чи можна 3? Скільки предметів потрібно для ДПА вибрать? Обов’язкових є 2 предмета а 3 на вибір чи потрібно обов’язково здавать 1. Укр мову і літер. 2. Математику. 3. Іноземна або історія. 4. На вибір
Влад
Для Вікторія: обов’язково 4 ДПА як Ви написали. А 3 ЗНО по тим предметам, які потрібні для вступу
Комментировать
Антон
Здравствуйте. Який четвертий предмет потрібно обрати на спеціальність комп’ютерні науки?
Анна
Для Антон: 4 предмет не має значення, для поступлення потрібно 3, четвертий беріть який хочете
Комментировать
Вікторія
Якщо я здам екзамен з української мови та літератури, чи зможу я поступити на спеціальність, де потрібна лише мова? Чи вже тільки на ті спеціальності, де потрібна і мова, і література?
Влад
Для Вікторія: мову і літературу можна подавати туди, де потрібна мова
Комментировать
Аня
Якщо я навчаюсь у філологічному класі, то мені на психолога потрібно складати ЗНО з математики(стандарт) чи профільну математику?
Влад
Для Аня: ЗНО рівнів не має. Рівні має ДПА. Якщо математика потрібна для вступу, виконує те всі завдання тестового зошиту
Комментировать
Ірина
Підскажіть, як що я буду здавать Укр.мову і літературу, а для вступу потрібна тільки мова, як будуть рахуватися бали: відрахується література? Або загальний бал пійде, як Укр.мова?
Влад
Для Ірина: загальний бал за мову і літературу
Комментировать
Даша Шинкаренко
Добрий день,підскажіть будь-ласка,чи обов‘язково складати іноземну мову на готельно-ресторанну справу?
Влад
Для Даша Шинкаренко: обов’язково
Комментировать
Даша
Добрий день,підскажіть будь-ласка на гостинично-ресторанну справу чи обов‘язково складати іноземну мову?
Вікторія
Для Даша так
Комментировать
Nastya Dyachenko
Я можу складати 4 зно ,але математика не потрібна для вступуЧи потрібно ще 5 предмет?
Вікторія
Для Nastya Dyachenko за бажанням, якщо хочете взяти запасний предмет, можете здати 5
Комментировать
Alice
Очень нужно! Подскажите, хочу на маркетинг, нужно сдавать проф. или стандарт? В школе учусь по стандарт!
Александр
Подскажите пожалуйста, какие экзамены нужно сдавать для экономико-правового факультета ? И на каком уровне предметы сдавать ?
Елизавета
Добрый вечер, на ветеринарную медицину нужно сдавать ЗНО только по укр яз или укр яз и литература ?
Влад
Для Елизавета: Ви читати вмієте? Вище в таблиці написано!
Комментировать
Мілана
Добрий вечір,підскажіть будь ласка,хто розбирається у цьому питанні.З 2021 року математика є обов‘язковим предметом .Чи потрібно мені готуватися до неї якщо до вступу на обранні мною спеціальності вона не потрібно.Наприклад,я хочу поступити на міжнародні відносини и мені потрібна українська мова і література,англійська мова та географія(як додатковий предмет).Що робити з математикою?Готуватися до неї,як вона мені знадобиться до вступу?Що треба для того,щоб здавати її у формі ДПА та не у профільному вигляді.Дуже дякую,якщо допоможете .
Софія
Для Мілана: Так як із 2021 року математика обов’язкова, хочеш чи не хочеш, а здавати її треба. І неважливо потрібна вона тобі для всупу чи ні. Наскільки мені відомо, математику треба здавати профільний рівень, якщо для вступу(але за це я точно не знаю)
Влад
Математику як ДПА треба складати обов’язково на тому рівні, на якому її вивчали.
Комментировать
Каріна
Доброго дня.Якого рівня потрібно здавати математику якщо поступати на менеджмент? Та які предмети варто здавати і які на якому рівні?
Влад
Для Каріна: вище в таблиці написано, які потрібно складати ЗНО. В ЗНО немає рівнів. Треба виконати всі завдання. Чим більше виконано правильно, тим вище бали
Комментировать
JqMotya
Если на 122 специальность, не требуется история ( полностью ) , будет возможность написать ее только как ДПА ( 1 часть )
Галина
Для JqMotya: навіщо Ви обираєте предмет, який Вам взагалі не знадобиться і відніме лише час на підготовку? Обиріть іноземну мову, ії можна буде подавати при вступі
Галина
Для JqMotya: і, до речі, уважно перегляньте перелік: історію можна подавати як 3-й предмет для вступу на комп’ютерні науки.
Комментировать
A3343
Доброго дня! Поможіть, будь ласка, розібратися. 1/ Для осіб, які у 2021 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти, обов’язковою буде ДПА у формі ЗНО з 4х навчальних предметів: вибираємо - укр. мова, укр,літ, матем, англ. мова - це так можна? 2/ Наприклад, для спец. "Міжнародні економічні відносини" - для ЗНО підходять ці предмети. Тобто ні для ДПА, ні для ЗНО не треба ще, наприклад, географія? 3/ Для ДПА укр мова та укр. літ рахуються як 2 предмета + матем+ англ мова = 4 предмета... так? Дякуємо.
Влад
Для A3343: 1)для того, щоб отримати атестат треба здати 4 ДПА у формі ЗНО. Ви перерахували 3: українська мова і література це один предмет. Тобто: українська мова і література, математика, Англійська мова і ще треба вибрати один предмет. 2)для ДПА потрібна, наприклад, географія. 3)українська мова і література це один предмет.
Галина
Для A3343: для ЗНО укр. мова і література є одним предметом, а для ДПА література не оцінюється взагалі. Є чіткий перелік предметів, які можна обирати на ДПА, і літератури серед них немає.
Комментировать
A3343
Доброго дня! Поможіть розібратися. 1/ Для осіб, які у 2021 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти, обов’язковою буде ДПА у формі ЗНО з 4х навчальних предметів: вибираємо укр. мова, укр,літ, матем, англ. мова - це так можна? 2/ для спец. "Міжнародні економічні відносини" - для ЗНО підходять ці предмети. Тобто ні для ДПА, ні для ЗНО не треба ще географія?
Павло
На 124 спеціальність потрібен профільний рівень ЗНО з математики, у таблиці не вказано.
Влад
Для Павло: якщо для вступу потрібна математика, то викунуєте всі завдання в зошиті
Комментировать
Іван
Добрий день, ВНЗ може змінювати предмети для вступу, чи ця таблиця є обов’язковою для всіх ВНЗ.
Olena Sherbina
добрий день скажіть будь ласка якщо я здам дпа з математики а всі інші предмети зно то мене возьмуть на психолого чи обовязково математика зно?
Галина
Для Olena Sherbina: там же написано, що на психолога другим предметом іде математика! Її треба здавати в повному обсязі! як ДПА можна здавати історію або іноземну, якщо 3-м предметом будете подавати інший предмет
Комментировать