Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
таня
Здравствуйте! недобрал сын баллы по аудированию англ язык.. Скажите пожалуйста, с такими предметами как укр,история география мы можем поступить в какой либо вуз на фак "Международные отношения"
Maria
Для таня: четко смотрим на таблицу - любые международные отношения требуют язык. Посмотреть самим не так сложно
Галина
Для таня: Ви знущаєтесь? Як можна бути міжнародником без знання мови? Може Ви ще на перекладача хочете?
Олександра
Для Галина: вы были на ЗНО по английскому? В этом году многие недобрали баллы из-за аудрования. И по большей части виной этому стала не самая лучшая техника и шум в классах. Завалить аудирование умудрились даже те дети, которые хорошо владели английским языком.
Комментировать
Наталья
Здали англ., физику и укр. Подскажите куда можно поступить? Математика 2 балла не хватило!
ретро
Для Наталья: бурса
Саша
Она не хочет что б её ребёнок учился с вашим в одном заведении
Комментировать
Наталья
Программа по зно математика была не школьная, обидно( ждали укр.англ.физику, куда теперь?что делать подскажите? Не хватило 2 балла!
Віта
Підкажіть, якщо зно з математики провалено, а укр., фізика та географія добре, на який факультет можна вступити, бо я фізики не знайшла. Всюди одна математика.
Влад
Для Віта: на бакалавра ні. На молодшого бакалавра пошукайте
Комментировать
Алина
Доброго дня, підкажіть будь ласка, зно з яких предметів мені потрібно здавати якщо я хочу в майбутньому бути перекладачем??
Кристина
Для Алина: Я перекладач,майбутній(... Історія,Англійська,Ук... р... мова)
Комментировать
Даниил
Я поступал в 2018 году , но не закончил . Я знаю что мой сертификат действителен и я могу поступить в 2020 году . Но у меня вопрос : мне заново создавать Электронный кабинет или мой кабинет остался прошлый ?
Оксана
Для Даниил: да , новый кабинет. И на платное или возврат денег если раньше были на гос ( мы возвращали 2 года назад 17 тыс)
Комментировать
антон
В минулому році вступив до вишу на бюджeт, зрозумів, що нe моє.Чи можу я знову вступити на бюджeт в цьому році,відшкодувавши кошти за навчання за попeрeдній рік?.Чув, що існує така норма, затвeрджeна щe 2015 році.
Оксана
Для антон: так возврат за кожний семестр який навчався - хочь не повний. Вчився І і 2 місяця другого повертав 17 тис коли знову пройшов на бюджет. Вже в новому вузі у бугалтерію після зарахування - розбили оплату на півроку
Комментировать
Катя
доброго дня. підскажіть будь ласка, що треба здавать для спеціальності "логопедія"? ( я не знайшла цієї спеціальності в таблиці...
Галина
Для Катя: "логопедя - це не спеціальніть, а спеціалізація. Дивіться спеціальність: спеціальна освіта
Комментировать
Володимир, кібернетик
я дивлюсь, ви кібернетиків не готуєте.. шкода. можливо, комусь допоможе цей невеличкий родик? https://youtu.be/PNfhRqxW4QY усім - поступити туди, куди хто хоче!
Артем
Здравствуйте. Помогите, пожалуйста, советом в моей ситуации. Летом 2019 я подал заявки в университеты, я проходил по второму приоритету на бюджет, но я отказался и пошел по первому приоритету на контракт. Сейчас, спустя почти год учёбы, я понял, что это не моё и я хотел бы перевестись на другую специальность с потерей курса учёбы. Скажите, пожалуйста, отчислятся нужно до начала летней сессии или после? И смогу ли я претендовать на бюджетное место, если в прошлом году я отказался от бюджета?
Татьяна
Для Артем: На бюджетное место претендовать точно не можете.Бюджетное место предлагается один раз в жизни и вы им не воспользовались.
Украиночка
Для Артем: сможете, так как учились на контракте, если бы учились на бюджете, то Вам бы пришлось возьместить государству деньги за год учебы . Государство гарантирует для всех бесплатное высшее образование. Вот если захочете получить второе высшее, когда закончите первое...вот тогда придётся платить. Второе высшее всегда и для всех платное.
Оксана
если хочешь на держ. место создавай кабинет и поступай второй раз
Комментировать
Макс
Здравствуйте, если я сдаю математику, укр мову или историю, куда я могу поступить на бюджет? Какие университеты, специальности?
Александра
Для Макс: нужно учитывать балл, на который сдал эти экзамены, а не само их наличие.
Комментировать
Андрій
Доброго дня, я вступаю на право і там є предмети на бюджет і на контракт, на бюджет: мова, історія, анлійська/матем, а на контракт ті ж самі, тільки замість анлійської географія, і я би хотів здавати географію, тому що вона не така складна як англійська, але я дивився по абітпошуку, то всі абітурієнти того року здавали лише англ і матем. Як дізнатись якщо я і надалі буду готувати географія то я вступлю на цю спеціальність?
Вова
Куда можна поступить якщо я вибрав такі придмети до зно: Україньска мова та література, Історія України, географія та англійська мова підскажіть будьласка ?!
Галина
Для Вова: Якщо Ви: 1. не вмієте читати (в таблиці наведені предменти на спеціальності), 2. обираєте спершу предмети, а не спеціальність (всі нормальні люди спочатку обирають спеціальність, яку хочуть отримати, а тоді визначаються з предметами), то вам взагалі не слід вступати до вишів. Йдіть працювати, а потім можливо визначитесь чи потрібна Вам вища освіта взагалі і, якщо потрібна, то яка.
Комментировать
Маргарита
Що робити, якщо я здаю укр, історію і біологію, але мені сподобалась інша професія, і там потрібно здавати математику та географію?
Галина
Для Маргарита: Відкладіть вступ на наступний рік. за цей час підготуєтесь до ЗНО з потрібних пребметів.
Комментировать
Валентина Г
Доброго ранку, в нас в медичному університеті для вступу потрібно лише зі зно ( українська мова і література) а далі там співбесіда , і внутрішній екзамен Тоді, зно підходить так ?
Галина
Для Валентина Г: Ви вступаєте на базі якої освіти? ПЗСО чи молодшого спеціаліста? якщо молодшого спеціаліста на магістра медичної спеціальності, то підходить . Якщо вступаєте на іншу спеціальність ніж диплом молодшого спеціаліста, то треба 3 предмети ЗНО. Ви коли ставите питання, навічть ся його задавати так, щоб людям, які не знають Вашої ситуації, розуміли про що Ви.
хохол львовский
Какая злая хохляцкая баба!!
Комментировать
Константин
Доброго времени суток, я гражданин Украины, живущий на оккупированной територии - Крым. Я окончил школу в 2014ом году и имею украинский аттестат. В 2014ом я уже поступал в университет, но по семейным обстоятельствам был вынужден остановить учебу и вернуться. Могу ли я на сегодняшний день, имея аттестат, считаться абитуриентом и поступать в украинский ВУЗ, пользуясь правами крымского абитуриента с правом на 2-ую квоту?
Галина
Для Константин: зверніться за роз’ясненнями в освітні центри "Крим-Україна".
Комментировать
Валентина Г
Доброго дня, здавала зно з української мови та літератури (у формі «дпа») набрала прохідний, планую у 2020 поступати на бакалавра в медичний університет. Сертифікат зно 2018 року Він дійсний , чи потрібно знову складати зно?
Галина
Для Валентина Г: на "бакалавра в медичний університет"? Це на яку спеціальність? Чому пишете лише про укр.мову? сертифікати дійсні з 2017 року, але звіртесь з переліком предметів на ту спеціальність, на яку вступаєте.
Комментировать
Саша
Добрий день, можна поступити на інформаційні технології, якщо здавати математику і історію, бо англ. мову і фізику боюсь не здати? ЗНО буду здавати в 2021 році.
989
Для Саша: ні не можна. Але на 2021 рік будуть пові умови вступу. На інформаційних технологіях вивчають фізику і якщо Ви її не знаєте на шкільному рівні, то в унівеоі Вам робити нічого. На жодній інженерній спеціальності історія не потрібна
Комментировать
Марьяна
Я закончила медколедж в 2019г. Мне нужно здавать зно,чтобы поступить на заочную форму на фармация? Ответьте, пожалуйста
victoria
Я закінчую економічний коледж в 2020 році і планую вступати до ВНЗ на контракт, за спеціальністю "Економіка". Чи потрібно для вступу на контракт результати ЗНО?
Галина
Для victoria: так. підходять з 2017 року.
Валерія
Можу я вступити на біолога якщо здавала ЗНО з біології історії укр мова та література?
Комментировать