Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Василь
Добрий день! Підкажіть будь ласка. Якщо я обираю четвертим предметом фізику. То от що мене цікавить. Якщо я оберу цей предмет тільки як ДПА, то отримую оцінку за 12 бальною шкалою. Якщо як ЗНО, то за шкалою 100-200. Так ось питання. З фізики не має рівня стандарту чи профіль, тому я к оцінюють ДПА і ЗНО? Якщо тільки ДПА, то якось її легше написати ? Чи це взагалі не має значення. Просто не знаю, на скільки гарно я встигну підготуватися. З одного боку не хочу втрачати бали ЗНО, якщо гарно підготуюсь. З іншого, якщо не встигну , то не хочу псувати атестат, який в мене на високому рівні. А фізика складний іспит. Обираю три основних предмета математика, українська, іноземна. Фізика четвертий. Написав фізику. Якщо вказав ДПА то наприклад можуть 10 балів поставити. А якщо як і ЗНО , то більш строго оцінюють і тоді можуть 9 поставити. Чи все-таки це на має значення. Ще знаходив якусь таблицю з балами. Так для оцінки з фізики на 10 балів потрібно 171 бал набрати. А як ЗНО, то тоді вже потрібно 180. Я так зрозумів. Може плутаю. Підкажіть будь ласка!!!
Влад
Для Василь: робити перевіряє машина, а не люди. Тому ніхто не може поставити більше чи менше за правильні відповіді. Скільки балів заробите, всі Ваші.
Влад
Для Василь: якщо цей предмет не потрібен для вступу, то його можна скласти як ДПА. Якщо складаєте як ДПА, то це менше завдань, ніж якщо для ЗНО.
Василь
Тобто з фізики теж різні завдання? Я думав з фізики один тількі рівень ?
Комментировать
Настя
Здравствуйте,поступаю в мед в этом году. Сдаю укр.мову і літ,математику, англійський и биологию. Могу ли я с этими предметами поступить в Мечникова на РГФ?
Галина
Для Настя: звідки ми знаємо? Ви вказуєте виш та факультет (абривіатуру), гадаєте ми маємо шукати яким спеціальностям там навчають? Вище наведено перелік предметів за спеціальностями.
Комментировать
Саша
украинский язык (без литературы), математика ДПА, английский,география(ДПА) и биология,смогу поступить на туризм или гостинично ресторанный бизнес?
Влад
Для Саша: українська мова і література потрібна. Сама мова не підходить
Саша
это уже точно не возьмут?
Влад
Потрібна мова і література, такі правила
Комментировать
Саша
можно ли поступить на туризм или на гостинично ресторанный бизнес без литературы?
Вікторія
Добрий день). Для вступу потрібна математика. Вчителі поставили мені рівень стандарт. Чи правельно рівень поставили чи потрібен профільний?
Анна
Для Вікторія: https://www.akademika.com.ua/blog/use-shho-treba-znaty-pro-zno-z-matematyky-u-2021-rotsi/ Для учнів, що вивчають математику за рівнем стандарту і не планують обирати спеціальність, для вступу на яку потрібен цей предмет, достатньо скласти тест за рівнем стандарту. Він зараховується як ДПА, і бали за нього будуть переведені у 12-бальну систему та входитимуть у додаток до атестату про повну середню освіту. Учні, що вивчають математику за рівнем стандарту, але хочуть вступати на спеціальність, для якої вимагаються результати ЗНО з математики, складають повний тест (профільний рівень).
Комментировать
Дарина
Добрый день!для поступления на туризм в 2021 математику можно сдавать в виде ДПА или же обязательно ЗНО??
Галина
Для Дарина: ДПА - це випускні іспити зі школи, а для вступу треба ЗНО
Комментировать
Елизавета
Здравствуйте, подскажите пожалуйста, хочу поступать на журналиста для этого нужно сдавать украинский язык и литературу, Историю Украины и на выбор. Решила на выбор взять Английский, и мне задали вопрос нужен ли мне он для поступления, ибо если да, то сдавать я его буду на уровня профиль. Подскажите пожалуйста нужно сдавать на уровне профиль, или все таки можно и стандарт?
Влад
Для Елизавета: якщо англійську здаєте для вступу, то це ЗНО. Профілі має лише ДПА. При реєстрації треба вказувати, що Вам потрібен результат в 200 бальній системі і Ви повинні виконати всі завдання в зошиті. Стандарт може буде тільки ДПА.
Комментировать
Оксана
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, при реєстрації на ЗНО-2021, для випускників середньої загальноосвітньої школи,обираючи предмет лише як ДПА або ДПА і для вступу, щось змінюється у завданнях, чи лише критерії ?
Галина
Для Оксана: Якщо і для вступу, то робите всі завдання і отримуєте бал за 200-бальною шкалою. Якщо лише для ДПА, то вирішуєте лише частину завдання (якщо звісно навчались за стандартом) і отримуєте оцінку за 12-бальною шкалою
Комментировать
Ану
Здравствуйте, правильно я поняла что профильная математика это для тех кто идёт поступать на вышое оброзавание, а стандар - только чтобы стояла оценка в атестати виде ДПА
Влад
Для Ану: так, але якщо Ви вивчали математику на профільному рівні, то здаєте профіль ДПА не залежно від того, чи йдете вище вчитися
Комментировать
Вася
Добрий вечір!Скажіть будь -ласка.Якщо здавати укр.мову і літературу.Як буде рахуватись ЗНО? Будуть три оцінки? ДПА,ЗНО з укр.мови,ЗНО з укр. мови і літератури. Чи можна буде поступати на спеціальності де потрібна тільки сама укр.мова?Дякую.
Боря
Добрий день. А як зрозуміти, де треба здавати профільний рівень математики чи ні на електротехніку ?
Влад
Для Боря: ЗНО для вступу в Вуз може бути тільки профільне, стандарт - це тільки оцінка за ДПА
Инна
А нам в приемной комиссии ДМА сказали, что математика- уровень стандарт
Влад
Для Инна: стандарт, це частинка від всіх завдань тестового зошита. А профіль, це всі завдання тестового зошита. Як Ви думаєте, скільки дитина набере балів зробивши, наприклад, з 60 завдань, які дорівнюють 200 балів, всього 40. Це для прикладу..? Здавайте стандарт)
Комментировать
Андрей
Здравствуйте. Если я определился со специальностью, мне нужен украинский язык, математика и 3 на выбор, я уже выбрал английский. А мне нужен 4 предмет. Могу я сдать этот 4 предмет в формате ДПА, без ЗНО, и после экзаменов в институт поступить?
Влад
Для Андрей: якщо для вступу на вибрану спеціальність підходить мова, математика і англійська, то четвертий можна здати тільки як ДПА. А чи вступите Ви, залежить від того, як здасте ці ЗНО.
Комментировать
Стас
Якщо я буду здавати укр. мову і літературу,математику ,історію України ,біологію. Чи зможу я поступати на мед.фак? Дякую.
Влад
Для Стас: якщо здаси ЗНО не менше, ніж 150 балів. Історія ЗНО для вступу не потрібна, тільки як ДПА
Комментировать
Татьяна
Скажіть, будь ласка, я випускниця 2020 року, вступила, але зрозуміла, що професія не моя. Чи зможу я вступити в цьому році на базі сертифікатів за 2020, чи обов’язково все передавати?
Влад
Для Татьяна: В статті про це написано. Ви читали? В 2021 году при поступлении в учреждения высшего образования будут приниматься сертификаты внешнего независимого оценивания 2018, 2019, 2020 и 2021 годов в любых комбинациях на выбор абитуриента.
Комментировать
Елена
Здравствуйте! Мой сын в прошлом году сдал зно и поступил в педагогический, спустя время понял, что это ошибочный выбор. Хочет поступать на юриюриспруденция пруденцию. Ему нужно сдать повторно полностью зно или просто можно сдать зно по профилю и за основу взять зно 2020 года? Спасибо.
Влад
Для Елена: можна додати ті ЗНО, які потрібно для вступу
Елена
Спасибо за ответ!
Комментировать
Анастасия
Здравствуйте, если я хочу поступить в сферу айти, и там написаны предметы: укр.срва, математика,(либо физика) англ, то мне обязательно брать четвертый предмет физику? Или я могу любой выбрать четвертый, вне зависимости специальности?
Влад
Для Анастасия: другий предмет на айті математика, там небає вибору між математикою і фізикою. Фізику і англійську можете подавати третім предметом на вибір. Четвертий предмет можна обрати любий.
Комментировать
Вікторія.
Добрий день. Скажіть будь ласка якщо я здам ЗНО, а ДПА 1-2 не здам. То зможу поступить?
Влад
Для Вікторія.: Для Вікторія.: це взагалі як? Як всі завдання в одному зошиті і частина з них ДПА? Вы вважаєте що здасте складніший рівень, а простіший ні?
Вікторія.
Наприклад англійську я дуже погано знаю і його здаю 4. Боюся не здати із нього зно і дпа
Влад
Для Вікторія.: то здавайте замість англійської історію
Комментировать
Данил
Здравствуйте. Если я хочу поступить в ВУЗ, уже определился с тремя нужными мне экзаменами ЗНО, но говорят нужно 4 сдавать, я могу четвёртый предмет сдать в формате ДПА или нужно в формате ЗНО?
Влад
Для Данил: Для Вікторія.: це взагалі як? Як всі завдання в одному зошиті і частина з них ДПА? Вы вважаєте що здасте складніший рівень, а простіший ні?
Влад
Для Данил: Вибачте, це не Вам адресовано... Так, четвертий можна як ДПА
Комментировать
Віка
Скажіть будь ласка на які спеціальності треба пофільна математика? Чи потрібно на якономіку?
Влад
Для Віка: для вступу в любий вищий навчальний заклад, де потрібна математика, потрібно ЗНО, в якому будуть виконані всі тестові завдання. Рівнів в ЗНО немає. Рівні є в ДПА.
Комментировать
Николай Валерьевич
Подскажите пожалуйста, если сдавать язык и литературу, то можно ли поступать на специальность, где нужна только мова?
Влад
Для Николай Валерьевич: можна
Комментировать