Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Владислав
Здравствуйте.Хотел консультацию получить! Подскажите пожайлуста:Я сдавал зно еще в 2013 году,могу ли я поступить на мед-- брата ?2021г.Что для этого мне нужно ? За информацию буду очень признателен !!!
Галина
Для Владислав: зно за 2013 рік не дійсні. Оскільки коледжі зараз не відносяться до системи вищої освіти, а є закладами передвищої, та надають кваліфікацію фахового молодшого бакалавра, то теоретично можете вступати за іспитами. Але навряд чи вступите. Ті хто вступає за зно матиме додатковий коефіцієнт 1.25 (це якщо Ви здасте вступний іспит на 124 бали, а в іншого за зно буле лише 100, то після внахування коефіцієнту він Вас випередеть, бо матиме всі 125), а більшість в коледж вступатиме після школи, тому матимуть результати зно. А в медколеджі завжди був хороший конкурс, це не кульок. Краще вже пропустити цей рік, підготуватись та скласти зно наступного року.
Комментировать
Евгени
Здравствуйте. Я учусь в 10 классе планировал сдавать Укр язык/литературу , математику академического уровня (так-как она стала обязательной), историю и 4 предмет география(но она как и математика мне не нужна). Идти учиться я планировал на хореографа или тренера с Бально спортивных танцев. Но сейчас понял что какбы мне не нравилось это дело, я не смогу в 11 классе хорошо учиться и подготовиться к ЗНО, если буду ходить на тренировки как сейчас????. Я очень сильно устаю и боюсь что в 11 классе не смогу осилить это всё, а пути назад не будет????. Плюс родители постоянно давят и говорят что нужна нормальная профессия, а предложить что-то толковое сами не могут ????. Потому что для того чтобы всё поменять мне нужно в лицее поменять профили, поменять расписание, определиться в какой я хочу универ и смотреть какие мне нужно сдавать предмет.???? По этому я не знаю что мне делать и на какую специальность мне идти. Помогите мне пожалуйста ????????????????????????????
Влад
Для Евгени: в чому тобі допомогти? Вибрати за тебе спеціальність? Це так не робиться. Ти сам повинен вирішувати, бо вступивши на небажану спеціальність ти просто покинеш університет. Які саме профілі тобі потрібно міняти в ліцеї і навіщо? Не зрозуміло
Евгений
Якщо плануєш навчатися на іншу спеціальність і тобі потрібно здавати інші предмети. То в нас в ліцеї навчання проходить для 10/11 класів за схемою як за кордоном . Це коли ти приходиш в 10 класс і тобі дають бланк на якому розписані всі предмети, години і рівень(профільний/академічний). І тому якщо ти розумієш що для вступу тобі змінили предмети ЗНО, то тобі потрібно в ліцеї змінити предмети на ті що потрібні для тебе, щоб добре підготуватись!
Комментировать
Елена
Здравствуйте, если я иду на переводчика англоязычного, то какие предметы мне нужно сдавать Укр яз, математика это понятно, остальное
Ольга
Для Елена: математика не обов’язковий предмет. Вона йде третім предметом на вибір. Вище в статті написано ж які предмети складати з філології. Це по правилам вступу на 2021 рік. Як буде наступного року, буде відомо в жовтні.
Комментировать
Oksana
Добрий день. Де можна знайти інформацію для підготовки екзаменів ? де ті книжечки купляти чи на якому сайті ?
Ольга
Для Oksana: до яких саме екзаменів? ЗНО, ЄВІ, фаховий вступний екзамен, екзамен для вступу в коледж?
Комментировать
Саша
яке найменування напряму поліцейського підкажіть будь ласка?Цивільна безпека Національна безпека чи щось інше?
Леся
Можете будь-ласка підказати на який факультет можна вступити в Києві,якщо здати ЗНО з Укр.мови та літератури,Історії Укр.,Географії?
Настя
Поясніть, будь ласка,чи можна зі спеціальністю природничі науки викладати в школі географію, хімію, біол? Чи лише інтегрований курс прир.науки в старших класах? Чи можна взагалі ще десь працювати, окрім школи? ДЯКУЮ.
Настя
Де можна працювати зі спец. біологія (не серед. освіта)? Чи можна в школі? А в медицині десь? Прошу,поясніть. Дякую за відповідь.
Галина
Для Настя: в лабораторіях біологічних, науково-дослідних інститутах, викладати в закладах профтех та фахової передвищої освіти (наприклад в медколеджі викладати біологію)
Комментировать
Оксана
Маємо сертифікат 18р. ,але хочемо спробувати здати біологію на вищий бал. Чи можна зареєструватись лише на 1 предмет? Донька закінчує коледж, фельшер. Наступний рівень бакалавр? Чи вища освіта по спец. біологія буде зарахована фельшеру, як вища, чи потрібно закінчити саме медвуз?
Галина
Для Оксана: біологія і медицина - це різні галузі. якщо планує працювати лікарем, то треба медунівер (магістр, бо для медиків немає рівня бакалавра). здавати 1 предмет можна
Оксана
Дякую за відповідь. Мала на увазі-фельшер із вищою освітою, не лікар. Щось типу- медсестра і старша медсестра....
Галина
Для Оксана: на старших медсестер теж навчають в медуніверситеті (медсестринство), але рівень бакалавра
Комментировать
Karina
Доброго дня,а предмети на спеціальності для всіх університетів підходять?чи у кожному свої?
Галина
Для Karina: у всіх одні
Комментировать
Софія
Добрий день ! Чи буде підходити бал з географії ДПА ,для вступу на менеджмент Чи тільки ЗНО ?
Влад
Для Софія: ДПА -це оцінка в атестат, ЗНО для вступу
Комментировать
Анна
А если поступать на економіста ето какой фах? Што нужна здавать? Подскажыте пожайлуста.
Влад
Для Анна: вище є таблиця, де все написано. Вам би грамоті навчитися спочатку, а потім на економіста.
Комментировать
Леха
добрый день! подскажите. а если поступать на компьютеры, то нужен только укр. язык. а мне заполнили укр.язык и литература. можно както переисправить только на укр. язык?
Влад
Для Леха: нічого страшного , на "компьютеры" прийматимуть мову і літературу
Комментировать
Дар'я
Добрий день, підскажіть будь ласка, чи обов’язково здавати ЗНО з математики профільного рівня для вступу на Маркетинг?
Влад
Для Дар’я: ЗНО не має рівнів. Рівні має ДПА. Вам потрібно виконати всі завдання тестового зошиту.
Комментировать
Марина
Підкажіть, обовязково здавати англійську для готельно ресторанної справи ? Дякую
Анна
Для Марина: іноземна мова є обов’язковою. На вибір є англійська, німецька, французька, іспанська
Комментировать
Кирило
Підкажіть, я в минулому році здавав ЗНО з математики, української мови та англійської. З ними я зможу вступити в 2021 році, або мені доведеться писати його заново? Підкажіть будь ласка
Влад
Для Кирило: дійсні ЗНО з 2018 по 2021 рік
Комментировать
Ярослав
Доброго дня! Планую в цьому році після закінчення молодшого спеціаліста Право, вступати на бакалаврат Право. Маю 2 сертифікати ЗНО з історії України та української мови за 2018 рік. Чи повинен ще здавати і ЗНО з української мови та літератури?Дякую.
Влад
Для Ярослав: точно мова за 2018, не мова і література??? Ви уважно подивилися?
Ярослав
Точно тільки мова, частину де література не писав
Ярослав
Перепрошую, ще писав і твір
Комментировать
Вероніка
Добрый день. Піжкажіть будь ласка при здачі ЗНО з української мови та літератури, чи буде впливати оцінка української літератури (набрані бали) на оцінку з української мови, якщо для вступу у ВНЗ потрібно здавати лише українську мову. Але хочу обрати ЗНО з української мови та літератури, щоб мати більш варіантів вибору серед спеціальностей при вступі. Дякую
Ігор
Добрий день!Якщо обрати п’ятим предметом іноземну мову,і її не скласти ,то це буде впливати при вступі на інші спеціальності де не потрібно ЗНО з іноземної мови.
Айрін
Для Ігор: Ні, можете навіть не йти на неї
Комментировать
Иван
Добрий день! Збираюсь вступати нв спеціальність «Менеджмент». Мені потрібна математика у форматі ДПА, чи у форматі ЗНО
Влад
Для Иван: в університет подають результати ЗНО
Иван
Тобто потрібен профільний рівень???
Влад
Для Иван: В ЗНО рівнів немає. Рівні в ДПА. А ДПА ВИ здаєте на тому рівні, на якому вивчали в школі. Якщо Математика потрібна для вступу, то Ви повинні дати відповіді на всі питання тестового зошиту, не залежно від того на якому рівні вчили математику в школі. При реєстрації вказуєте рівень ДПА, стандарт чи профіль(який вивчали в школі) і "отримати результати в 200 бальній системі" якщо математика потрібна для вступу. Це значить, що Ви здаватимете ЗНО. Якщо відмічаєте не отримувати результат в 200 бальній системі. То Ви здаєте тільки ДПА для оцінки в атестат
Комментировать