Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Елизавета
Здравствуйте, подскажите пожалуйста, хочу поступать на журналиста для этого нужно сдавать украинский язык и литературу, Историю Украины и на выбор. Решила на выбор взять Английский, и мне задали вопрос нужен ли мне он для поступления, ибо если да, то сдавать я его буду на уровня профиль. Подскажите пожалуйста нужно сдавать на уровне профиль, или все таки можно и стандарт?
Влад
Для Елизавета: якщо англійську здаєте для вступу, то це ЗНО. Профілі має лише ДПА. При реєстрації треба вказувати, що Вам потрібен результат в 200 бальній системі і Ви повинні виконати всі завдання в зошиті. Стандарт може буде тільки ДПА.
Комментировать
Оксана
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, при реєстрації на ЗНО-2021, для випускників середньої загальноосвітньої школи,обираючи предмет лише як ДПА або ДПА і для вступу, щось змінюється у завданнях, чи лише критерії ?
Галина
Для Оксана: Якщо і для вступу, то робите всі завдання і отримуєте бал за 200-бальною шкалою. Якщо лише для ДПА, то вирішуєте лише частину завдання (якщо звісно навчались за стандартом) і отримуєте оцінку за 12-бальною шкалою
Комментировать
Ану
Здравствуйте, правильно я поняла что профильная математика это для тех кто идёт поступать на вышое оброзавание, а стандар - только чтобы стояла оценка в атестати виде ДПА
Влад
Для Ану: так, але якщо Ви вивчали математику на профільному рівні, то здаєте профіль ДПА не залежно від того, чи йдете вище вчитися
Комментировать
Вася
Добрий вечір!Скажіть будь -ласка.Якщо здавати укр.мову і літературу.Як буде рахуватись ЗНО? Будуть три оцінки? ДПА,ЗНО з укр.мови,ЗНО з укр. мови і літератури. Чи можна буде поступати на спеціальності де потрібна тільки сама укр.мова?Дякую.
Боря
Добрий день. А як зрозуміти, де треба здавати профільний рівень математики чи ні на електротехніку ?
Влад
Для Боря: ЗНО для вступу в Вуз може бути тільки профільне, стандарт - це тільки оцінка за ДПА
Инна
А нам в приемной комиссии ДМА сказали, что математика- уровень стандарт
Влад
Для Инна: стандарт, це частинка від всіх завдань тестового зошита. А профіль, це всі завдання тестового зошита. Як Ви думаєте, скільки дитина набере балів зробивши, наприклад, з 60 завдань, які дорівнюють 200 балів, всього 40. Це для прикладу..? Здавайте стандарт)
Комментировать
Андрей
Здравствуйте. Если я определился со специальностью, мне нужен украинский язык, математика и 3 на выбор, я уже выбрал английский. А мне нужен 4 предмет. Могу я сдать этот 4 предмет в формате ДПА, без ЗНО, и после экзаменов в институт поступить?
Влад
Для Андрей: якщо для вступу на вибрану спеціальність підходить мова, математика і англійська, то четвертий можна здати тільки як ДПА. А чи вступите Ви, залежить від того, як здасте ці ЗНО.
Комментировать
Стас
Якщо я буду здавати укр. мову і літературу,математику ,історію України ,біологію. Чи зможу я поступати на мед.фак? Дякую.
Влад
Для Стас: якщо здаси ЗНО не менше, ніж 150 балів. Історія ЗНО для вступу не потрібна, тільки як ДПА
Комментировать
Татьяна
Скажіть, будь ласка, я випускниця 2020 року, вступила, але зрозуміла, що професія не моя. Чи зможу я вступити в цьому році на базі сертифікатів за 2020, чи обов’язково все передавати?
Влад
Для Татьяна: В статті про це написано. Ви читали? В 2021 году при поступлении в учреждения высшего образования будут приниматься сертификаты внешнего независимого оценивания 2018, 2019, 2020 и 2021 годов в любых комбинациях на выбор абитуриента.
Комментировать
Елена
Здравствуйте! Мой сын в прошлом году сдал зно и поступил в педагогический, спустя время понял, что это ошибочный выбор. Хочет поступать на юриюриспруденция пруденцию. Ему нужно сдать повторно полностью зно или просто можно сдать зно по профилю и за основу взять зно 2020 года? Спасибо.
Влад
Для Елена: можна додати ті ЗНО, які потрібно для вступу
Елена
Спасибо за ответ!
Комментировать
Анастасия
Здравствуйте, если я хочу поступить в сферу айти, и там написаны предметы: укр.срва, математика,(либо физика) англ, то мне обязательно брать четвертый предмет физику? Или я могу любой выбрать четвертый, вне зависимости специальности?
Влад
Для Анастасия: другий предмет на айті математика, там небає вибору між математикою і фізикою. Фізику і англійську можете подавати третім предметом на вибір. Четвертий предмет можна обрати любий.
Комментировать
Вікторія.
Добрий день. Скажіть будь ласка якщо я здам ЗНО, а ДПА 1-2 не здам. То зможу поступить?
Влад
Для Вікторія.: Для Вікторія.: це взагалі як? Як всі завдання в одному зошиті і частина з них ДПА? Вы вважаєте що здасте складніший рівень, а простіший ні?
Вікторія.
Наприклад англійську я дуже погано знаю і його здаю 4. Боюся не здати із нього зно і дпа
Влад
Для Вікторія.: то здавайте замість англійської історію
Комментировать
Данил
Здравствуйте. Если я хочу поступить в ВУЗ, уже определился с тремя нужными мне экзаменами ЗНО, но говорят нужно 4 сдавать, я могу четвёртый предмет сдать в формате ДПА или нужно в формате ЗНО?
Влад
Для Данил: Для Вікторія.: це взагалі як? Як всі завдання в одному зошиті і частина з них ДПА? Вы вважаєте що здасте складніший рівень, а простіший ні?
Влад
Для Данил: Вибачте, це не Вам адресовано... Так, четвертий можна як ДПА
Комментировать
Віка
Скажіть будь ласка на які спеціальності треба пофільна математика? Чи потрібно на якономіку?
Влад
Для Віка: для вступу в любий вищий навчальний заклад, де потрібна математика, потрібно ЗНО, в якому будуть виконані всі тестові завдання. Рівнів в ЗНО немає. Рівні є в ДПА.
Комментировать
Николай Валерьевич
Подскажите пожалуйста, если сдавать язык и литературу, то можно ли поступать на специальность, где нужна только мова?
Влад
Для Николай Валерьевич: можна
Комментировать
Аліна
Скажіть будь ласка, щоб сдати ДПА потрібно готуватись до укр.мови, матем.,а третій нам сказали на вибір або англ.мова або історія .Якщо я третім виберу англ.,зможу четвертим обрати історію? І така ж комбінація на ЗНО(гуманітарна спеціальність)?
Галина
Для Аліна: можна
Комментировать
Вікторія
Скажіть будь ласка чи обов’язково вибирати 4 предмет чи можна 3? Скільки предметів потрібно для ДПА вибрать? Обов’язкових є 2 предмета а 3 на вибір чи потрібно обов’язково здавать 1. Укр мову і літер. 2. Математику. 3. Іноземна або історія. 4. На вибір
Влад
Для Вікторія: обов’язково 4 ДПА як Ви написали. А 3 ЗНО по тим предметам, які потрібні для вступу
Комментировать
Антон
Здравствуйте. Який четвертий предмет потрібно обрати на спеціальність комп’ютерні науки?
Анна
Для Антон: 4 предмет не має значення, для поступлення потрібно 3, четвертий беріть який хочете
Комментировать
Вікторія
Якщо я здам екзамен з української мови та літератури, чи зможу я поступити на спеціальність, де потрібна лише мова? Чи вже тільки на ті спеціальності, де потрібна і мова, і література?
Влад
Для Вікторія: мову і літературу можна подавати туди, де потрібна мова
Комментировать
Аня
Якщо я навчаюсь у філологічному класі, то мені на психолога потрібно складати ЗНО з математики(стандарт) чи профільну математику?
Влад
Для Аня: ЗНО рівнів не має. Рівні має ДПА. Якщо математика потрібна для вступу, виконує те всі завдання тестового зошиту
Комментировать
Ірина
Підскажіть, як що я буду здавать Укр.мову і літературу, а для вступу потрібна тільки мова, як будуть рахуватися бали: відрахується література? Або загальний бал пійде, як Укр.мова?
Влад
Для Ірина: загальний бал за мову і літературу
Комментировать