Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Вова
Куда можна поступить якщо я вибрав такі придмети до зно: Україньска мова та література, Історія України, географія та англійська мова підскажіть будьласка ?!
Галина
Для Вова: Якщо Ви: 1. не вмієте читати (в таблиці наведені предменти на спеціальності), 2. обираєте спершу предмети, а не спеціальність (всі нормальні люди спочатку обирають спеціальність, яку хочуть отримати, а тоді визначаються з предметами), то вам взагалі не слід вступати до вишів. Йдіть працювати, а потім можливо визначитесь чи потрібна Вам вища освіта взагалі і, якщо потрібна, то яка.
Комментировать
Маргарита
Що робити, якщо я здаю укр, історію і біологію, але мені сподобалась інша професія, і там потрібно здавати математику та географію?
Галина
Для Маргарита: Відкладіть вступ на наступний рік. за цей час підготуєтесь до ЗНО з потрібних пребметів.
Комментировать
Валентина Г
Доброго ранку, в нас в медичному університеті для вступу потрібно лише зі зно ( українська мова і література) а далі там співбесіда , і внутрішній екзамен Тоді, зно підходить так ?
Галина
Для Валентина Г: Ви вступаєте на базі якої освіти? ПЗСО чи молодшого спеціаліста? якщо молодшого спеціаліста на магістра медичної спеціальності, то підходить . Якщо вступаєте на іншу спеціальність ніж диплом молодшого спеціаліста, то треба 3 предмети ЗНО. Ви коли ставите питання, навічть ся його задавати так, щоб людям, які не знають Вашої ситуації, розуміли про що Ви.
хохол львовский
Какая злая хохляцкая баба!!
Комментировать
Константин
Доброго времени суток, я гражданин Украины, живущий на оккупированной територии - Крым. Я окончил школу в 2014ом году и имею украинский аттестат. В 2014ом я уже поступал в университет, но по семейным обстоятельствам был вынужден остановить учебу и вернуться. Могу ли я на сегодняшний день, имея аттестат, считаться абитуриентом и поступать в украинский ВУЗ, пользуясь правами крымского абитуриента с правом на 2-ую квоту?
Галина
Для Константин: зверніться за роз’ясненнями в освітні центри "Крим-Україна".
Комментировать
Валентина Г
Доброго дня, здавала зно з української мови та літератури (у формі «дпа») набрала прохідний, планую у 2020 поступати на бакалавра в медичний університет. Сертифікат зно 2018 року Він дійсний , чи потрібно знову складати зно?
Галина
Для Валентина Г: на "бакалавра в медичний університет"? Це на яку спеціальність? Чому пишете лише про укр.мову? сертифікати дійсні з 2017 року, але звіртесь з переліком предметів на ту спеціальність, на яку вступаєте.
Комментировать
Саша
Добрий день, можна поступити на інформаційні технології, якщо здавати математику і історію, бо англ. мову і фізику боюсь не здати? ЗНО буду здавати в 2021 році.
989
Для Саша: ні не можна. Але на 2021 рік будуть пові умови вступу. На інформаційних технологіях вивчають фізику і якщо Ви її не знаєте на шкільному рівні, то в унівеоі Вам робити нічого. На жодній інженерній спеціальності історія не потрібна
Комментировать
Марьяна
Я закончила медколедж в 2019г. Мне нужно здавать зно,чтобы поступить на заочную форму на фармация? Ответьте, пожалуйста
victoria
Я закінчую економічний коледж в 2020 році і планую вступати до ВНЗ на контракт, за спеціальністю "Економіка". Чи потрібно для вступу на контракт результати ЗНО?
Галина
Для victoria: так. підходять з 2017 року.
Валерія
Можу я вступити на біолога якщо здавала ЗНО з біології історії укр мова та література?
Комментировать
Марьяна
Я закончила медколедж в 2019г. Мне нужно здавать зно,чтобы поступить на заочную форму на фармация?
Ілона
Підкажіть будь ласка, які предмети потрібно здавати, для вступу на адміністратора? Буду вдячна.
Галина
Для Ілона: що означає на адміністратора? Такої спеціальності немає. Адміністратор - це посада. В кожній галузі свої обов’язки і вимоги. Є адміністратор в театрі (менеджер соціокультурної діяльності), адміністратор в готелі (готельно-ресторанна справа) тощо. Загалом це швидше спеціальність менеджер.
Комментировать
Павел
Извините, а правильно ли я понял, что на Международную Экономику можно сдать Укр яз, Англ и Математику либо Географию. То есть, можно сдать англ укр и географию?
Галина
Для Павел: можна, якщо Вам не потрібно здавати математику на ДПА. Якщо Ви 11-класник, то логічніше здати 3 предмети: укр.мову, іноземну і математику (яка зарахується як ДПА), а не здавати 4 предмети (окрім 2-х мов, і географії ще історію). На підготовку 4-х предметів потрібно більше часу і сил.
Павел
Спасибо большое
Комментировать
Дарія
Доброго вечора, підкажіть будь ласка, в 2020 році при вступі на спеціальність журналіста потрібно обов’язково брати участь у творчому конкурсі?
Галина
Для Дарія: В умовах вступу ця спеціальність не віднесена до тих, за якими здають творчий конкурс.
Комментировать
Вова
Какие предметы надо сдавать на международный бизнес? Я правильно понимаю что нужно сдать укр яз, географию и историю
Галина
Для Вова:Вище ж написано: укр. мова, іноземна та або географія або математика. Де Ви побачили історію? (якщо "міжнародні економічні відносини", якщо "підприємництво (міжнародний бізнес такої спеціальності неіснує), то - укр. мова, математика і або іноземна або географія). В будь-якому випадку на економічні спеціальності має бути математика а не історія.
Комментировать
Кирилл
Хочу поступить на логиста, но без математики Можно ли? На зно я ее здавать не буду , а буду историю
Галина
Для Кирилл: то здавайте математику. Навіщо здавати предмет, який не підходить для вступу на бажану спеціальність? Аби було?
Комментировать
Даша
Підкажіть будь ласка чи можна поступити на міжнародне право здаючи історію , математику та укр.мову /літературу ?
Юля
Для Даша: Нет конечно. На международное право такие предметы ЗНО: укр. мова, иностр. яз, математика/история укр на выбор.
Комментировать
Ольга
Скажите, пожалуйста, ребенок будет сдавать четыре предмета ЗНО. В общий бал по ЗНО будет впитываться только три предмета? Или обязательно все четыре? Потому что детям в школе никто не объясняет, дети отказываются сдавать четвертый предмет, началась паника, что если сдадут плохо его, то он понизит средний общий бал. Я все прочитала и поняла, что результат будет определяться уже в конкретном Выше и там будут браться три предмета и среднее значение. А в другом выше другие три предмета и свое среднее значение. Дети дома говорят, что средний бал ЗНО высчитывается сразу??? Ответьте, пожалуйста. Родителям сложно в этом разобраться. Мы ведь учились вовсе не так.
Галина
Для Ольга: Який ще "загальний бал по ЗНО"? не існує такого показника. Ніхто не мусить здавати 4 предмети, якщо для вступу достатньо 3.
Ирина
В аттестат идёт ДПА. ЗНО - необходимо для участия в конкурсе на поступление в ВУЗ. До недавнего времени ДПА было три предмета, ин нужно сдать всем обязательно. Четвертый предмет брался или выбирался для увеличения своих шансов при поступлении (список ЗНО на бюджет и контракт иногда отличался или ребенок, выбирающий между пед образованием и технической специальностью ) Четвертый предмет - просто ЗНО, который никаким образом на СРЕДНИЙ БАЛЛ аттестата не влиял, на него можно было даже не ходить, если что. Милые родители , читайте, разбирайтесь. Не путайте ДПА, ЗНО, тестовый балл, рейтинговый балл, конкурсный балл, средний балл аттестата.
Комментировать
Альона
Підкажіть будь ласка можна поступить на слідчого на контракт з Укр.мовою, Історією України і Географією в Одесу?
Галина
Для Альона: перелік ЗНО та випробувань на правоохоронну діяльність визначається вишом. Туди і звертайтесь. Точно треба буде здавати фізру.
Иван
Можно, на контракт у університет Мечникова, «081» — право.
Комментировать
Алена
КУДИ МОЖНА ПОСТУПИТИ З ПРЕДМЕТАМИ ЗНО УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТ., ІСТОРІЯ УКРАЇНИ, ГЕОГРАФІЯ ТА АНГЛІЙСЬКА? ХЕЛЛЛЛП!!11
Ксенія
Для Алена: а куда б хотелось?
Комментировать
Наталья
Добрый вечер, куда можно поступать с предметами зно укр.мова, лит-ра, математика, англ.язык и география?
inna
Не можу знайти, чи є у правилах вступу вимога про мінімальний конкурсний бал 125 при вступі на бакалаврат? Дякую.