Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Мария
Добрий день, чи треба здавати ЗНО якщо я маю бакалавра,(фармацевт) хочу поступити на учителя математики?
Ірина
Доброго дня . Для вступу у 2021 році на спеціальність туризм обов‘язково здавати географію чи достатньо математики, яку , як я розумію, зроблять вже обов‘язковою і який рівень математики обирати?
Влад
Для Ірина: ще немає правил вступу на наступний рік
Комментировать
Віка
Добрий вечір. Дуже хочу поступити на право, але у мене не підходять зно ( потрібно укр мова , історія, географія/англ/біологія, а я здала укр мова, математика, англ). Зможу я поступити все-таки на право чи ніяк?
Влад
Для Віка: звісно ні. Вы що, коли обирали спеціальність, не цікавилися які треба зно?
Комментировать
Ірина
Доброго дня, підкажіть будь ласка, зно з яких предметів мені потрібно здавати якщо я хочу в майбутньому бути бортпроводницей (стюардесою)??
Влад
Для Ірина: на філологію. Правила на наступний рік будуть восени
Комментировать
Абітурієнт
Доброго дня! Куди можна поступати в цьому році з такими балами: математика 136, українська мова 180, біологія 174, хімія 146?
Галина
Для Абітурієнт: А куди хотіли? Ви ж планували кимось стати, отримати якусь професію? и встпаєте для галочки?
Комментировать
Олеся
Здравствуйте, подскажите пожалуйста, средний балл 170,6 по таким предметам, как укр., англ., и история , аттестат 10,1 средний балл, хотим на международные отношения и возникает вопрос . Какие шансы попасть на бюджет в Харькове?
Галина
Для Олеся: Немає значення в якому місті. Прохідний бал єдиний по України (хоча так в Харкові додасться регіональний коефіцієнт, а в Києві він становить 1). Жансів жодних. Ви взагалі дивились резульати вступу минулого року? Ви знаєте яке загальне державне замовлення на цю спеціальність? Гадаєте державі потрібно стільки міжнародників? У нас навіть міністри закордонних справ не мають профільної освіти. Клімкін, наприклад, мав фіз-тех освіту.
Оксана
https://www.univer.kharkov.ua/images/redactor/anons/2020-07-27-30/prohidni-baly.pdf Прохідні бали ХНУ ім. Каразіна за минулі роки
Комментировать
влад
Чи можна вступити на право на контракт якщо не складав математику та англ?
Галина
Для влад: Це можна взнати лише в самих закладах. На контракт умови затверджують заклади самі. І у них перелік може відрізнятись. Може в якомусь закладі і пройдуть Ваші предмети
Комментировать
Дарья
Подскажите пожалуйста, возможно ли поступить на заочное отделение, если я получила диплом младшего специалиста (02; 025) только с ЗНО по украинскому языку?
Галина
Для Дарья: на ту ж спеціальність? ЗНО якого року? якщо на ту ж і ЗНО 2017-2020 років, то можна хоч на денну хоч на заочну
Комментировать
таня
Здравствуйте! недобрал сын баллы по аудированию англ язык.. Скажите пожалуйста, с такими предметами как укр,история география мы можем поступить в какой либо вуз на фак "Международные отношения"
Maria
Для таня: четко смотрим на таблицу - любые международные отношения требуют язык. Посмотреть самим не так сложно
Галина
Для таня: Ви знущаєтесь? Як можна бути міжнародником без знання мови? Може Ви ще на перекладача хочете?
Олександра
Для Галина: вы были на ЗНО по английскому? В этом году многие недобрали баллы из-за аудрования. И по большей части виной этому стала не самая лучшая техника и шум в классах. Завалить аудирование умудрились даже те дети, которые хорошо владели английским языком.
Комментировать
Наталья
Здали англ., физику и укр. Подскажите куда можно поступить? Математика 2 балла не хватило!
ретро
Для Наталья: бурса
Саша
Она не хочет что б её ребёнок учился с вашим в одном заведении
Комментировать
Наталья
Программа по зно математика была не школьная, обидно( ждали укр.англ.физику, куда теперь?что делать подскажите? Не хватило 2 балла!
Віта
Підкажіть, якщо зно з математики провалено, а укр., фізика та географія добре, на який факультет можна вступити, бо я фізики не знайшла. Всюди одна математика.
Влад
Для Віта: на бакалавра ні. На молодшого бакалавра пошукайте
Комментировать
Алина
Доброго дня, підкажіть будь ласка, зно з яких предметів мені потрібно здавати якщо я хочу в майбутньому бути перекладачем??
Кристина
Для Алина: Я перекладач,майбутній(... Історія,Англійська,Ук... р... мова)
Комментировать
Даниил
Я поступал в 2018 году , но не закончил . Я знаю что мой сертификат действителен и я могу поступить в 2020 году . Но у меня вопрос : мне заново создавать Электронный кабинет или мой кабинет остался прошлый ?
Оксана
Для Даниил: да , новый кабинет. И на платное или возврат денег если раньше были на гос ( мы возвращали 2 года назад 17 тыс)
Комментировать
антон
В минулому році вступив до вишу на бюджeт, зрозумів, що нe моє.Чи можу я знову вступити на бюджeт в цьому році,відшкодувавши кошти за навчання за попeрeдній рік?.Чув, що існує така норма, затвeрджeна щe 2015 році.
Оксана
Для антон: так возврат за кожний семестр який навчався - хочь не повний. Вчився І і 2 місяця другого повертав 17 тис коли знову пройшов на бюджет. Вже в новому вузі у бугалтерію після зарахування - розбили оплату на півроку
Комментировать
Катя
доброго дня. підскажіть будь ласка, що треба здавать для спеціальності "логопедія"? ( я не знайшла цієї спеціальності в таблиці...
Галина
Для Катя: "логопедя - це не спеціальніть, а спеціалізація. Дивіться спеціальність: спеціальна освіта
Комментировать
Володимир, кібернетик
я дивлюсь, ви кібернетиків не готуєте.. шкода. можливо, комусь допоможе цей невеличкий родик? https://youtu.be/PNfhRqxW4QY усім - поступити туди, куди хто хоче!
Артем
Здравствуйте. Помогите, пожалуйста, советом в моей ситуации. Летом 2019 я подал заявки в университеты, я проходил по второму приоритету на бюджет, но я отказался и пошел по первому приоритету на контракт. Сейчас, спустя почти год учёбы, я понял, что это не моё и я хотел бы перевестись на другую специальность с потерей курса учёбы. Скажите, пожалуйста, отчислятся нужно до начала летней сессии или после? И смогу ли я претендовать на бюджетное место, если в прошлом году я отказался от бюджета?
Татьяна
Для Артем: На бюджетное место претендовать точно не можете.Бюджетное место предлагается один раз в жизни и вы им не воспользовались.
Украиночка
Для Артем: сможете, так как учились на контракте, если бы учились на бюджете, то Вам бы пришлось возьместить государству деньги за год учебы . Государство гарантирует для всех бесплатное высшее образование. Вот если захочете получить второе высшее, когда закончите первое...вот тогда придётся платить. Второе высшее всегда и для всех платное.
Оксана
если хочешь на держ. место создавай кабинет и поступай второй раз
Комментировать
Макс
Здравствуйте, если я сдаю математику, укр мову или историю, куда я могу поступить на бюджет? Какие университеты, специальности?
Александра
Для Макс: нужно учитывать балл, на который сдал эти экзамены, а не само их наличие.
Комментировать
Андрій
Доброго дня, я вступаю на право і там є предмети на бюджет і на контракт, на бюджет: мова, історія, анлійська/матем, а на контракт ті ж самі, тільки замість анлійської географія, і я би хотів здавати географію, тому що вона не така складна як англійська, але я дивився по абітпошуку, то всі абітурієнти того року здавали лише англ і матем. Як дізнатись якщо я і надалі буду готувати географія то я вступлю на цю спеціальність?