Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Михаил
Здравствуйте. Подскажите на сколько специальностей можно подавать заявку, если заявка подается до 5 вузов ???
Галина
Для Михаил: не до 5 вишів, а 5 заяв! ці заяви всі можуть бути в 1 виш або по 1 заяві в 5 вишів або в 1 виш 2 заяви а в другий 3 заяви. Корочше 5 заяв на бюджет і все. Кількість спеціальностей не визначена.
Комментировать
Катерина
Добрый день! Подскажите пожалуйста, отучившись в техникуме и получив там диплом, могу ли я поступить в ВУЗ без сдачи ЗНО и на 3й курс сразу?
Галина
Для Катерина: в будь-якому випадку потрібно ЗНО з укр.мови. На деякі спеціальності ще математику (дивіться умови вступу). На базі диплому молодшого спеціаліста різні виші приймають по різному: десь на 2 курс, десь на 3, а десь на 1 зі скороченою програмою навчання. Дивіться умови вступу у вишах куди збираєтесь вступати.
Комментировать
Лина
Подскажите пожалуйста,могу ли я сдать вместо вно (украинский язык и литература),внутренний экзамен в ВУЗе по этой дисциплине?Я из Крыма,возможности зарегистрироваться не было.
Сергій
Доброго дня. Цікавить таке питання. В 2019 році мені було виділено бюджетне місце, але я поступив в інший навчальний заклад на контракт. Якщо в цьому році я перескладу зно, я матиму шанс знову поступити на бюджет? Чи тільки на контракт.
Едуард
Доброго дня, якщо закінчив коледж в 2016, а зараз хочу по професії вступити на бакалавра Чи потрібно здавати ЗНО?
Лена
Здравствуйте! Заканчиваю колледж на базе "Младшего специалиста" муз.инстр, при поступлении на другую специальность(не одну и ту же) на основе какой базы я вступаю?
Галина
Для Лена: на базі повної середньої освіти
Лена
А "Младший специалист" эта база подходит только для своей специальности?
Комментировать
Аля
Здравствуйте! Зно сдавала в 2012 году, имею высшее образование специалист. Хочу получить второе высшее, на бакалавра поступать. Неужели сново нужно ЗНО сдавать? Или возможно сдать экзамены внутри академии?
Галина
Для Аля: для ІІ вищої не потрібно
Комментировать
Владимир
Обязательно ли набрать 100 баллов на ЗНО для поступления на контракт?просто я школу закончил 20 лет назад!!!
Галина
Для Владимир: так 100 балв це мінімум. Його не отримати важко
Комментировать
Олена
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, як переводять оцінки у коледжі зі 100 бальної системи у 12 бальну в атестат. Буду вдячна
Катя
Для Олена: таблица есть специальная.
Комментировать
Маша
Я в цьому році закінчую коледж. Чи можу я через рік( в 2021) вступити в університет по своїй же спеціальності (за дипломом молодшого спеціаліста(2020 року))?
Галина
Для Маша: теоретично можна. Але правила вступу на 2021 рік будуть лише в жовтні 2020 року.
Комментировать
Игорь
Доброго дня, подскажите пожалуйста, сколько раз можно поступать на бюджет? Если поступил на бюджет в 2018, ушел по собственному желанию, оплатили стоимость учебы, поступил в 2019 на бюджет. Можно опять оплатить стоимость учебы и поступать на бюджет в 2020?
Галина
Для Игорь: скільки завгодно. просто навіщо? Якщо не можете визначитись зі зпеціальністю, то може краще піти кілька років попрацювати, а вже потім визначитись із бажаннями, пріоритетами та вступати до вишу?
Комментировать
Юлия
Доброго дня, підкажіть будласка, якщо Я маю диплом магістра 2012 року, але до ВУЗів ще не сдавали ЗНО, то Сертифікату не маю, для отримання другої освіти, чи потрібно отримувати Сертифікат ЗНО, якщо спеціальності суміжні?
Анатоій
Доброго дня!поясніть будьласка яким чином здається зно з укрмови та літератури для вступу в ВУЗ з освітою молодший спеціаліст?треба здавати тільки цей предмет чи весь список мінімальних предметів?я просто отримав середню освіту в 2003 році і незнаю всих правил вступу!особливо правил здачі ЗНО.
Алена
Доброго дня. В мене ось яке питання: я в 2007 році після 9 класу вступила на навчання до Миколаївського училища культури і мистецтв. В 2011 році отримала диплом молодшого спеціаліста. Зараз у 2020 році я планую подати документи на реєстрацію ЗНО. Скажіть будь ласка які саме документи для цього потрібні. ???? 10.02 2020 я відправила лист до Регіонального центру Оцінювання з документами, але вони мені їх повернули і написали Відмову у проходженні оцінювання. Причину написали таку, що не вистачає документів, а саме атестат про повну середню освіту. Але нам не видавали атестат. Лише диплом в кінці навчання. Що підкажете, що робити в такій ситуації???
123
Для Алена: зверніться до коледжу в якому навчались.
Комментировать
Роман
мої результати за зно 2018 , математика (112), українська мова та література (108), фізика (100), чи можу я поступити в 2020 на платну денну форму ?
Галина
Для Роман: з такими балами?... Ну може якийсь виш де сильний недобір, або коледж і візьме на контракт.
Комментировать
Алексей
Здравствуйте, хотел бы узнать,я весной 2019 года закончил колледж.Имею не полное высшее образование, ЗНО сдавал в 2016 году.На данный момент хочу поступить в ВУЗ, нужно ли мне повторно сдавать ЗНО?
Алексей
На контракт*
Галина
Для Алексей: що таке "неповне вище"? Не існує такого поняття. Молодший спеціаліст? Так. Треба обов’язково укр.мову, а на деякі спеціальності і історію або математику і ще фаховий конкурс, якщо вступаєте на ту саму спеціальність. ЗНО за 2016 рік не підходять (була інша система оцінювання).
Комментировать
Игорь
Подскажите пожалуйста, что значит эта фраза: Абитуриенты, которые получат рекомендацию, должны выполнить требования к зачислению на места государственного или регионального заказов до 18.00 31 июля.? Какие требования?
Галина
Для Игорь: звичайні. Приїхати до вишу та подати оригінали документів на місце надане за результатом конкурсу.
Комментировать
Елена
Здравствуйте, в 2019 закончила колледж, хочу поступить в ВУЗ. У меня ЗНО 2017 года, мне нужно его пересдавать или же нет
Анастасія
Если в этом году заканчиваю коледж и хочу поступать по этой же специальности в университет.Мне нужно сдавать ЗНО?
Анна
Здравствуйте! Подскажите: если сдавали ЗНО на 2 курсе колледжа, но оно шло как неполное (укр.мова без литературы), нужно ли будет сдавать еще раз ЗНО по окончанию колледжа? Если поступать в университет по своей специальности? Спасибо!)
Еко
Для Анна: якщо бали непогані, то можна не перездавати. А варто булоб виконувати всі завдання аби отримати нормальні бали
Ольга
Почему вы постоянно унижаете людей , самые умные здесь ? Противно читать , не стройте из себя, как брали бабло за поступление так и берёте !
Комментировать