Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Андрей
Если я уже подал заявку на бюджет, могу ли я подать заявку на контракт, чтобы уж наверняка поступить на контракт, если отклонят на заявку на бюджет.Один и тот же вуз и специальность
Влад
Для Андрей: заява на бюджет дійсна і на контракт. Не розумію, навіщо подавати ще і на контракт. Ніхто заяви не відхиляє!
Андрей
Хорошо, спасибо
Комментировать
Світлана
Добрий день. Можна подавати заяви в один університет на дві різні спеціальності?
Влад
Для Світлана: можна хоч на 5
Комментировать
yulya_sheva
Добрый день...скажите пожалуйста когда и какие сроки подачи документов если выпускник будет поступать на заочное отделение в вуз
Влад
Для yulya_sheva: такі ж, як і на денне. До 22 заяви, з 27 по 31 оригінали на бюджет, до 10 вересня на контракт
Комментировать
СВЕТЛАНА
В 2018 НА 2 КУРСЕ СДАЛА ЗНО УКР МОВА В 2020 ПОЛУЧИЛА ДИПЛОМ МЛАДШЕГО СПЕЦИАЛИСТА СТАЛА ПОДАВАТЬ ДОКУМЕНТЫ В ВУЗ В ЛИЧНОМ КАБИНЕТЕ ПИШУТ ЧТО ЗНО НЕ СДАЛА КАК ТАК МОЖЕТ БЫТЬ
Галина
Для СВЕТЛАНА: Якщо Ви подаєте на ту саму спеціальність на базі диплому молодшого спеціаліста, то подаєте в паперовому вигляді,
Комментировать
Анастасія
Доброго дня, підскажіть, будь ласка, можливо зараз подавать документи на руки, а не в елеетроному кабінеті?
Галина
Для Анастасія: якщо ви не відноситесь до тієї категорії, яка подає в паперовому вигляді, то ні. Лише електроний кабінет. Якщо боїтесь, що щось зробите не так, то можете підійти у виш і вони допоможуть.
Комментировать
Елена
Доброго дня! Якщо серификат ЗНО датується 2020, а вступати абітурієнт буде лише в наступному, 2021 році. Треба реєєструвати електронний кабінет в цьому році, Чи залишити сертификат ЗНО і за номером реєєстрації учасника цьогорічного оцінювання створити кабінет на наступний рік? дякую
Влад
Для Елена: який номер реєстрації? Кабінет потрібен для подання заяви в участі в широкому конкурсі цього року. Якщо вступати в цьому році не буде, то і кабінет не потрібен. Створювати кабінет в наступному році.
Комментировать
Наталия
Имеем диплом колледжа и сертификат ЗНО по трем предметам, хотим пробовать на укороченный курс по специальности колледжа и на 1 курс по другой специальности, как в таком случае расставлять приоритеты
Галина
Для Наталия: за дипломом молодшого спеціаліста пріоритети не розставляють.
Комментировать
anna
если ребенок закончит коледж на бюджетной основе, может ли он поступать на бюджет в университет?
Галина
Для anna: ну звичайно....
Комментировать
Настя
Если есть льгота о престижности шахтерского труда, то как ее и когда подавать? И действует ли она вообще?
Галина
Для Настя: чисто теоретично.. Якщо не пройдете на бюджет і подасте заяку на контракт з можливістю переведення (подаєте документи про пільгу разом з оригіналами документів на контракт), тоді можуть перевести на вакантне (якщо воно буде) місце за конкурсом з іншими пільговиками, але в першу чергу переведуть сиріт або атошників. Таке вакантне місце можна чекати роками (все залежить від спеціальності і вишу). Тому не особливо розраховуйте
Комментировать
Юлия
Срок подачи оригиналов документов на бюджет 31.08.2020. до 18.00. Какой срок подачи оригиналов документов на контракт? Есть лишь информация о зачислении на контракт до 30 сентября. А до какого числа можно подавать оригиналы?
Єва
Для вступників на основі ПЗСО реєстрація електронних кабінетів розпочалася 1 серпня, прийом заяв та документів триватиме з 13 до 22 серпня.
Влад
Десь до 10 подавайте. Потім вже будуть брати на місця, які залишилися
Єва
А хіба раніше приймають документи, якщо офіційно з 13?
Комментировать
Aлиса
Добрый день! А если я не попадаю на бюджет, то я автоматически учавствую в конкурсе на контракт?
Влад
Для Aлиса: як не попала на бюджет, бери документи і вези куди найбільше хочеш. Який конкурс....
Комментировать
Аліса
Доброго дня! Чи можу я отримати бюджет на магістратурі, якщо навчалася на бюджеті бакалавра?
Мария
Для Аліса: можете, якщо є бюджетні місця за Вашою спеціальністю в магістратурі, а Ваших балів вистачить, щоб пройти на бюджет за конкурсом.
Комментировать
Мария
Можно ли поступить в один и тот же вуз на заочную форму одного факультета и на бюджет дневную второго?
Єва
Для Мария: Звичайно, по закону України "Про вищу освіту": "Стаття 62. Права осіб, які навчаються у закладах вищої освіти... ...навчання одночасно за декількома освітніми програмами, а також у декількох закладах вищої освіти, за умови отримання тільки однієї вищої освіти за кожним ступенем за кошти державного (місцевого) бюджету"
Комментировать
Катя
Как мне подать заявку на вступление на 2-й курс ( на бакалавра) после окончания колледжа с дипломом младшего специалиста?
Єва
Потрібно дзвонити в обраний Вами університет і питати, але зазвичай для цього персонально подають документи в Приймальну комісію
Комментировать
Алла
Добрый день. Подскажите , пожалуйста, для абитуриентов 45+ на заочное, тоже надо зно здавать? Спасибо
Єва
Якщо вступаєте на основі атестата - то Сертифікат ЗНО обов’язковий. Якщо вже маєте диплом бакалавра - то Сертифікат ЗНО не потрібен.
Комментировать
Алеся
Добрый вечер. Подскажите пожалуйста , после 11 класса (выпуск 2020 ) на заочную форму когда нужно подавать документы. Спасибо.
Ronika
А с 13 августа мы подаем заявление лично в вуз или так же в электронном кабинете? Я не понимаю
Влад
Для Ronika: в кабінеті
Комментировать
Руслана
подсакажите пожалуйста, нужно ли заверять нотариально аттестат? заранее спасибо большое
Влад
Для Руслана: ні
Комментировать
Тетьяна
У мене на свідоцтві проставлений апостиль. Чи можу я з таким свідоцтвом поступати до ВУЗу України?
Марія
Ну а якщо я здавала ЗНО у 3016 році, після чого поступила в коледж, провчилася 4 роки і отримала диплом молодшого спеціаліста, і зараз не можу вступити в університет тому що нові реформи і мій сертифікат вже не дійсний. Чому не подумали за тих людей, які вступали в коледж після 11 класу? І чому саме в літак сказали про ЗНО, а не з нового року, тоді я ще б встигла скласти його. Що я маю робити скажіть мені наше любе міністерство??!!!
Держ.службовець
Для Марія: Хто Вам що сказам "в літак"? Про ЗНО було вказано в Умовах вступу, які затверджені в жовтні 2019 року. Якщо Ви цим не цікавились, то ніхто не мусить бігати за Вашим "літаком" і волати. Складете наступного року. Тим більше, що Ви й так 1 рік десь валандались, бо після 11 класу в коледжі наваються не 4 а 3 роки.
Влад
А скільки Вы хотіли щоб було дійсне зно? В цьому році воно дійсне за 4 роки! Раніше було ще менше! А по старим реформам скільки було дійсне? 10 років?
Комментировать