Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Олена
Доброго дня. Реєструвала в кабінеті 2 вузи за контрактом, але пройло більше доби і їх до сих пір немає ні в поданих заявах, ні в списках цього вишу. Вони з,являться пізніше чи я щось не так зробила і треба ще раз дати на них заявку. Ті що подала на бюджет є в списках.
Влад
Для Олена: в самому низу списків пошукайте. А в кабінеті Вашому є ці заяви?
Комментировать
Дівчинка
Якщо я не вступлю на бюджет за 1 пріоритетом, я не зможу вступити на бюджет за 3? Мені дзвонили з університету (3) і сказали що бажано було б відмінити перші, тоді вступлю (А в мене в 1 ще не допустили до конкурсу, хоча я там в 5 найкращих). Вони мене так плутають щоб я пішла навчатися до них? У мене досить високі бали. Найменший то 172
Влад
Для Дівчинка: не вздумай нічого відмінити. Якщо не пройдеш за першим і за другим пріоритетом, а балів на 3 пріоритет буде достатньо, то вступиш і так. Вони наперед не можуть навіть знати, чи вступиш ти на бюджет до них. Хіба що впевнені за контракт. Чекай 27 числа і результатів
Дівчинка
Дякую що пояснили, бо вони мене налякали, я аж хвилюватись почала..
Комментировать
Фан
Вступ до мед.коледжу на основі ЗНО чи внутрішніх іспитів, з можливістю безкоштовного навчання. https://www.facebook.com/pbmk.poltava/
Ирина
Добрый день. Подскажите пожалуйсто. Если мы подали заявки на бюджет нам нужно ждать результат до 27 числа. Вдруг везде мы не проходим на бюджет что делать как потом поступить на контракт?
Галина
Для Ирина: нести документи туди куди хочете.
Ирина
А нужно подавать в електронном виде на контракт?
Влад
Ні
Комментировать
Nastya
Если подали документы онлайн, то не нужно ехать в университет и подавать какие то копии, писать заявление? Мне позвонили с университета, сказали принести копии документов, но насколько я знаю, если подали документы онлайн, то ничего приносить не надо или я ошибаюсь? И если надо нести копии документов, то нести их во все университеты в которые подавались онлайн заявления где статус "Допущено до конкурсу.."?
Влад
Для Nastya: Ви подали не документи, а електронну заяву. Якщо Ваші заяви на бюджет, то чекаєте 27 числа, коли будуть рекомендації на бюджет. Якщо така рекомендація є, берете оригінали документів, список там великий і їх копії і несете до 31 числа подавати. Якщо ж у Вас заяви на контракт, дзвоните в приймальну комісію того вузу, де хочете навчатися і питаєте, чи можна вже везти оригінали. Якщо можна, везете оригінали, копії, фото і т. Д.
Комментировать
Макс
вже більше тижня намагаюсь подати заяву в єлектронному кабінеті і постійно вибиває "Заборонено подавати заяви на конкурсну пропозицію, яка не пройшла перевірку на наявність виділених держзамовником обсягів"!! Університет КНУКіМ В деканаті і в приймальній комісії кажуть що це проблеми сайту. Скажіть будь ласка що робіти і як бути?
Енжи
Що робити, якщо хочу вступити на спеціальність стомотолог, складала іспит с Біології, Хімії, Укр-мови, таких варіантів в електронному кабінеті нема або біологія або хімія с математикою, але я не здавала математику. Я можу просто привести документи в Университет без електроної заяви? Чи взагалі не зможу вступити в цьому році? Допоможіть????
Галина
Для Енжи: Звичайно ж не можете! Предмети мають співпадати. Якщо вони не співпадають, то Ви не можете вступити на дану спеціальність. Умови вступу були прийняті в жовтні 2019 року. Предмети на ЗНО Ви мали обирати згідно затвердженого переліку предметів
Комментировать
Лилия Пасько
Во время регистрации в электронном кабинете ошиблись, можно ли перерегистрироваться.
Галина
Для Лилия Пасько: в чому саме помилились? невірно вказали середній бал? його може виправити виш.
Комментировать
Валерия
Что делать если не правильно написала номер в личном кабинете и отправила уже заявки?
Галина
Для Валерия: номер чого? телефону? нічого страшного. Вам все одно ніхто не мусиь дзвонити
Нариман
Можуть зателефонувати, якщо потрібно. Мене просили відправили скан медичного сертифіката на електрону почту
Комментировать
Михаил
Добрый день, у меня возникла проблема с подачей документов в ВУЗ`ы, на специальность - 076(Підприємництво, торгівля та біржова діяльність). Указаны два варианта на данную специальность, полностью одинаковых, но с разным ID. Горячая линия не отвечает, не один номер. На почту тоже никто не реагирует!Что делать?!
Влад
Для Михаил: пролистайте заяву до кінця, там має бути відкрита чи небюджетна 1 чи небюджетна 2. Також 1 етап чи 2.
Комментировать
Cloony
Здраствуйте , подал заявления на бюджет(2 приоритет), мне нужно было подать на специальность 271.03, а подал на 271.02, можно ли отменить это заявление с сохранием приоритета, тоесть поменять специальность?спасибо.
Влад
Для Cloony: можна, якщо її ще не розглянув вуз. Якщо розглянув, а база ще не обновила дані і вы бачите статус зареєстровано, то ви вратите пріоритет взагалі. Якщо бачите допущено, то 100% в тратите заяву
Комментировать
Алина
Если я не могу зайти в эл.кабинет, я могу просто отвезти документы в ВУЗ и написать физически заявление? Или обязательно нужно через эл.кабинет?
Влад
Для Алина: обов’язкова електронна заява. Їдьте, Вам допоможуть її створити
Нога
Для Алина: ты приходишь в учебное заведение, и они тебе заведут электронный кабинет, и подадут заявку.
Комментировать
Алина
Если я хочу поступать на дневное обучение в другой стране, а в Украине на заочное, то приоритет укр.вуза нужно указывать 1 или 2?
Влад
Для Алина: який захочете, такий і вказуйте, хоч 5
Нога
Для Алина: приоритет для бюджета
Комментировать
Ольга
Подскажите кто знает, приёмная комиссия в воскресенье работает? Хочу приехать уточнить по документам
Галина
Для Ольга: дзвоніть і взнавайте.
Ольга
Сколько ни звоню не берут трубку 2 дня звоню
Комментировать
Дора
Добрый день. Подскажите, пожалуйста, как удалить электронный кабинет? Как быть, если неверно загрузил фото, можно ли его заново загрузить? И как это сделать?
Ольга
Подскажите а в воскресенье ВУЗ так же принимает документы? Статус требует уточнения балла аттестата, высчитывала на калькуляторе для расчёта, хотя в другом ВУЗ е принята к участию в конкурсе, почему так, кто ответит??? Если насчитала на обычном 9.047 это 9.1??? Подскажите как быть с таком случае( в приёмную комиссию никак не могу дозвониться, все время сбрасывают
Влад
Для Ольга: ні, це 9.0. Вирішувати тільки з приймальною комісією, більш ніяк.
Комментировать
Ольга
Для Таня: вам треба зателефонувати до приймальної комісії ВНЗ, який надав такий статус.
Таня
Подала заяву і в статусі написано "Потребує уточнення вступника" і в причині та способі написано "Недостатньо балів з двох предметів ЗНО", що це означає і що мені робити? Мене не допущено зовсім чи просто потрібно чекати?
Влад
Для Таня: дзвонити в приймальну комісію.
Галина
Для Таня: читайте умови вступу. Може бути, шо там написано, що одне ЗНО допускається з балом меншим, якщо другий вище, а вони у вас обидва менші, то виш чекаж, що можливо у Вас є в запасі інший предмет, або Ви подали заяву на бюджкт, а бали менше 125.
Комментировать
Андрей
Скажите пожалуйста, должен ли при подаче документов в вуз, на бюджетные средства, присутствовать один из родителей?
Влад
Для Андрей: Для Таня: ні
Комментировать
Саша
Що означає в ЕДЕБО статус:допущено? І це теж поясніть так як я в цих питаннях "новачок"
Влад
Для Саша: означає що зареєстрована і ти є в списках на сайті. Чекай на інші статуси
Інна
А що означає статус "зареєстровано"
Комментировать