Л. Гриневич: дети за границей имеют двойную нагрузку

Чтобы избежать двойной нагрузки, необходимо наработать механизм перезачета результатов

Л. Гриневич: дети за границей имеют двойную нагрузку

Автор: Лилия Гриневичэксминистр образования и науки.

Українські мами, діти яких зараз навчаються в місцевих школах за кордоном і водночас – дистанційно в українських школах для забезпечення інтеграції в українську систему освіти після повернення, дуже стурбовані перевантаженням дітей.

Яким чином держава може тут допомогти?

Поки що такі діти можуть навчатися в наших школах або дистанційно чи шляхом екстернату (сімейного навчання), що передбачає вивчення і складання усіх предметів.

Ми маємо запропонувати для них нову модель навчання, яка зекономить їх життєвий час і водночас збереже контакт з українською системою освіти.

Вона полягає у дистанційному вивченні саме українознавчих предметів у другій половині дня – коли дитина не зайнята очним навчанням у закордонній школі.

Для того щоб уникнути подвійного навантаження, для решти предметів, які вивчаються в школах, необхідно напрацювати механізм перезарахування результатів навчання для української системи освіти.

Сьогодні ми маємо нову реальність і потрібно оперативно на неї відповісти.

Аби не втратити без повернення в Україну найцінніше – наших дітей.

Оригинал

Освіта.ua
21.09.2022

Популярные блоги
Иван Осадчий: об оценивании учеников 5 классов НУШ По предлагаемому в Методических рекомендациях подходу невозможно выставить оценки за семестр
М. Гринева: воспитываем еще одно поколение, которое не читает Нашим ученикам нужно давать медаль за отвагу, потому что толерантно терпят все болезни нашей образовательной системы
И. Ликарчук: чиновники не представляют свою жизнь без олимпиад Жизнь меняется, формируется совершенно новая общественная ментальность, а у родителей этих олимпиад – «скрепы»
Л. Булыгина: о ежедневной минуте молчания в школах Все, что по указанию и не от сердца, – все обернется против детей и общества
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев