Н. Пипа: сейчас самое время отказаться от всего русского

«Величественная» русская литература воспевает империализм и нетерпимость к другим народам

Н. Пипа: сейчас самое время отказаться от всего русского

Автор: Наталья Пипа, народный депутат Украины от фракции «Голос», секретарь Комитета Верховной Рады по вопросам образования, науки и инноваций.

Проживемо і без Пушкіна або що нам робити із літературою вбивць, ґвалтівників і мародерів?

«Велична» російська література оспівує імперіалізм та нетерпимість до інших народів. Найвища цінність літератури – війна, а з нею і загарбання інших народів.

Що з цим робити?

Однозначно забирати твори з шкільної програми!

Зразу розіб’ємо кілька аргументів.

1. Чому ми нехтуємо класиками літератури?

Не обов’язково вчити Достоєвського, Булгакова та Толстого. Літературні напрями можна зрозуміти через твори Теккерея, Мана та багатьох інших недооцінених авторів. Повірте, у світовій літературі багато достойних прізвищ та вартісних творів.

2. Чому варто змінити програму зараз?

Учні не сприймають цей матеріал. Уявіть собі дитину, яка кинула свою домівку, у якої померли батьки. Наскільки вона захоче вчити авторів, нащадки яких роблять цей терор в Україні? Щодня вбивають українців.

Ми порадилися з методистами та вчителями зарубіжної літератури. Склали перелік творів, які треба вилучити, і чим їх замінити. Ці пропозиції вже надсилаю в МОН.

Також нагадаю: зараз саме час відмовитися від всього російського: мови, літератури, продуктів харчування. Адже всьому є альтернатива: як українська, так і світова.

Оригинал

Освіта.ua
17.05.2022

Популярные блоги
И. Ликарчук: педагогам школ не должны урезать зарплату Почему сокращение бюджетных расходов в образовании нужно проводить за счет тех, кто проводит уроки?
Тамара Гориха Зерня: мы потеряем много абитуриентов Государство должно максимально упростить условия вступления и расширить госзаказ.
А. Истер: упрощенное ЗНО нуждается в коррекции Предложение «выпускники будут сдавать мультипредметный онлайн-тест» требует коррекции
И. Ликарчук: система ЗНО стала на путь стагнации Спасти систему ЗНО от краха или исчезновения смогут только новые команды и технологии
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
София
К психиатру ее. Ненормальная. У нее тараканы в голове ползают.