Д. Ламза: никто не хочет идти в образование или школа без учителей

От Кабинета Министров нет никаких действий по повышению значимости профессии учителя

Д. Ламза: никто не хочет идти в образование или школа без учителей

Автор: Дмитрий Ламзадиректор специализированной школы № 210, г. Киев.

Не можу мовчати, важко підбирати слова…

Цим дописом хочу звернутися до центральної влади!

Україна перебуває в кризовій ситуації щодо кількості вакансій на посади вчителя. У кожній освітній групі тільки й бачиш, що хтось шукає кандидатів. Кандидатів – це гучно сказано. Хоча б когось, хто може викладати той чи інший предмет.

Упродовж цього навчального року директори шкіл в «активному пошуку» вчителя, людини, яка буде працювати для дітей. Я особисто за літо провів велику кількість співбесід, але більша частина кандидатів зазнавала фіаско. І не тому, що я перебираю спеціалістами, а тому, що людина не зможе прожити на 5200 гривень. Наголошую, це зарплата молодого вчителя, який має «серце віддавати дітям».

Ситуація критична! Педагогічні університети ледве зібрали (заманили) студентів навчатися! Ніхто не хоче йти у освіту. Навіть ті, які вступили, до школи не прийдуть.

Від Кабінету Міністрів немає жодних дій щодо підвищення значимості професії вчителя. Обіцяні виплати молодим вчителям залишаються обіцянками. З кожним днем освіта втрачає своїх лідерів, а на заміну ніхто не приходить.

Уявіть, що буде, якщо всі «старожили» підуть на заслужений відпочинок….. Стає лячно від самої думки про це!

Панове! Ми можемо постійно критикувати педагогів, але ситуація з кожним днем загострюється і набирає шалених обертів. Прийде час, коли в школі не буде кому викладати.

Якщо ми разом будемо про це кричати і передавати один одному інформацію, ми зможемо донести її до посадовців.

Маю риторичне питання: як можна прожити на 5265 грн? Молодий педагог не має тих надбавок, які мають досвідчені вчителі. Як їм жити? Хто далі буде працювати?

Поширюйте дану інформацію, і давайте разом закриємо всі педагогічні вакансії в Україні.

Оригинал

Освіта.ua
21.09.2021

Популярные блоги
Д. Ламза: никто не хочет идти в образование или школа без учителей От Кабинета Министров нет никаких действий по повышению значимости профессии учителя
С. Колебошин: 3000 спартанцев (задача о молодых учителях) 3000 молодых учителей на 15000 школ, в среднем - 1 новый учитель на 5 школ
И. Совсун: как надолго еще хватит запала учителей? Между победителями мировых олимпиад и средним базовым уровнем украинских школ гигантская пропасть
Т. Сердечная: зарплаты у учителей должны быть разные Есть шанс, что когда-то государство сможет оплачивать работу людей, которые работают с его будущим
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев