Д. Ламза: МОН справилось с поставленной задачей

Если ребенку что-то будет непонятно, будут трудности при работе с темой, он может обращаться к ВШО

Д. Ламза: МОН справилось с поставленной задачей

Автор: Дмитрий Ламза, директор специализированной школы № 210, г. Киев.

Якщо моя думка цікава – то тримайте!

Всі чули, що в Україні з 8 по 24 січня буде «Локдаун», або, як його назвав КМУ, «Великі канікули».

Як би не назвали, але після зимових канікул діти мають повернутися до освітнього процесу. Другий семестр розпочнеться дистанційно, і діти, вчителі, батьки знову поринуть в IT - індустрію. І зараз кожній школі важливо максимально підготуватися до цього періоду, зробити так звані роботи над помилками. Саме цим займається колектив, який я очолюю.

І що я бачу! МОН не гаяв часу і почав робити свою роботу над помилками.

Багато галасу з'явилося навколо Нової «Всеукраїнської школи онлайн», яку нещодавно презентувало Міністерство освіти і науки України та Міністерство цифрової трансформації України.

Після того, як офіційно оприлюднили ВШО, я до неї поставився досить стримано і критично, вважав, що нічого хорошого у нашому МОН не запропонують.

Але те, що я побачив, змінило мою уяву про цю школу. Бо тепер, якщо дитині щось буде незрозуміло або будуть труднощі в опрацюванні тієї чи іншої теми, вона може спокійно звертатись до ВШО. Мені як вчителю теж є що там робити, бо я побачив у цій школі великий і змістовний матеріал.

Згадую нашу телефонну розмову з т. в. о. міністра освіти і науки України Сергієм Шкарлетом, який сказав, що скоро у нас буде власна школа онлайн, наші діти зможуть навчатися на своїй платформі. Я вважав, що йдеться про далеке майбутнє.

Але сьогодні переконався, що розмова стала реальністю. Команда спеціалістів зробила колосальну роботу, яка здатна сьогодні полегшити життя всіх учасників освітнього процесу.

На платформі доступні матеріали для учнів 5-11 класів:

  • відеоуроки;
  • тести;
  • матеріали для самостійної роботи з 18 основних предметів: українська література, українська мова, біологія, біологія та екологія, географія, всесвітня історія, історія України, математика, алгебра, алгебра і початки аналізу, геометрія, мистецтво, основи правознавства, природознавство, фізика, хімія, англійська мова та зарубіжна література.

Всеукраїнська школа онлайн — це сучасний онлайн-ресурс для змішаного та дистанційного навчання учнів 5-11 класів з матеріалами, що відповідають державній програмі.

Це платформа, яка не дозволить здобувачу освіти сумувати. Саме тут дитина матиме змогу максимально збагатити свої знання.

Мені дуже приємно, що міністерство впоралось з поставленим перед ним завданням. Насправді, тепер ми можемо радіти і хизуватися, адже маємо свою школу онлайн. Залишається удосконалити платформу і навчити педагогів нею користуватися.

До старту, панове! Нас чекають великі справи!

Посилання на ВШО! Раджу користуватися!

Оригинал

Освіта.ua
14.12.2020

Популярные блоги
Д. Коптило: реформаторы не виноваты, что изменений нет Далеко не Клопотенко, Супрун или Гриневич виноваты в том, что перемен к лучшему не происходит
В. Онацкий: репетиторство как альтернатива школе Бороться с репетиторством не стоит, но нужно улучшать образовательный процесс в школах
Олег Фасоля: на сколько же выросла зарплата учителя? Государство не может обеспечить уровень зарплаты, который должен соответствовать статусу педагога в обществе
А. Костюк: Польше нужны таланты, а Украине – нет? Система высшего образования Украины обречена продуцировать массовый образовательный продукт, а не уникальный
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев