![]() |
Чтобы с МОН не уволили профессиональных людей - нужен тотальный общественный контроль |
Н. Андреев: изменения в МОН и истерии в фейсбуке
Автор: Никита Андреев, глава общественного совета при МОН.
Отже, у МОН підготували і погодили з Мінфіном рішення про зміну структури (у т. ч. директоратів). А відтак, з'явилась ще одна тема, яку можуть «фахово» обговорити колишні посадовці (або інші наближені до них) того ж самого МОН.
Аналіз постів і коментарів засвідчує те, що частіше всього «зраду» бачать або члени команди Гриневич, або ж її прихильники/послідовники. Вони звинувачують т. в. о. міністра в тому, що той хоче всупереч конкурсним процедурам змінити кадровий склад міністерства.
Не вдаючись до оцінок міністерства, згадаю одну народну мудрість, яка полягає у наступному. «Не треба починати розслідування, якщо в його результаті можна вийти на самого себе».
- 14.04.2016 - міністром призначається Гриневич Л. М.;
- 01.05.2016 - мав набути чинності ЗУ «Про державну службу», який запроваджував конкурсні процедури;
- 29.04.2016 (за два дні до набуття чинності нового закону) - з'являється наказ про зміну структури і на низку посад призначаються лояльні люди, деякі з них досі працюють, бо звільнити їх майже неможливо.
Вони сподівалися, що у нас пам'ять коротка, але ні.)
Як потім проводилися конкурси - я вже неодноразово писав, повторюватися не буду. Унаслідок тих конкурсів до посад прийшло щонайменше 2 людини, яким оголошено підозру за 191 статтею ККУ, яка відноситься до корупційних злочинів.
Якщо в результаті змін «штатки» будуть звільнені такі, як Смірнов та інші подібні, я лише порадію за реалізацію цього наказу.
А щоб не звільнили справді фахових людей - потрібен тотальний громадський контроль, до якого всіх і закликаю.
Але зауважу, що громадський контроль і маніпулятивні постики у ФБ – це різні речі.
Освіта.ua
19.11.2020