Е. Бобкова: участие в олимпиаде не должно быть принудительным

Жизнь и здоровье детей и учителей являются высшей ценностью, чем результат олимпиад

Е. Бобкова: участие в олимпиаде не должно быть принудительным

Автор: Елена Бобкова, методист Киевского областного института последипломного образования педагогических кадров.

А чи погоджуєтеся ви з такою думкою? І хоча я саме той методист із системи ОІППО, який начебто двома руками повинен голосувати за таке дійство, проте...

Не підтримую олімпіад у цьому році ніяк. Життя і здоров’я дітей і вчителів особисто для мене є вищою цінністю, аніж результат у олімпіад.

Погоджуюся з тим, що участь у олімпіаді НЕ МАЄ бути примусовою. Категорично проти «забігу» одного учня з району чи міста у n-ній кількості олімпіад, бо а) нема кого більше «посилати»; б) він / вона у нас - талант в усьому.

Я проти жорстких квот. Є у Фастові три учасники з першим місцем і бажанням позмагатися - будь-ласка. Немає у Березані дітей, яким це цікаво - небо на землю від цього не впаде (назви міст вибрала довільно, якщо що).

Окрема тема розмови - праця вчителя, яка має оплачуватися. Як людина, яка займалася підготовкою учнів до ІІІ і до IV етапів, прекрасно знаю, чого це вартує. А ще у цього вчителя МАН, учнівські конкурси, вчительські конкурси, турніри, класне керівництво.

І не питайте, чому він не встигає відслідковувати інновації. Він і дорослішання власних дітей не встигає помітити.

Моя власна думка. НАБОЛІЛО.

Оригинал

Освіта.ua
09.11.2020

Популярные блоги
И. Ликарчук: педагогам школ не должны урезать зарплату Почему сокращение бюджетных расходов в образовании нужно проводить за счет тех, кто проводит уроки?
Тамара Гориха Зерня: мы потеряем много абитуриентов Государство должно максимально упростить условия вступления и расширить госзаказ.
А. Истер: упрощенное ЗНО нуждается в коррекции Предложение «выпускники будут сдавать мультипредметный онлайн-тест» требует коррекции
И. Ликарчук: система ЗНО стала на путь стагнации Спасти систему ЗНО от краха или исчезновения смогут только новые команды и технологии
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Борис Успенский
Моє покоління вимре і все, розуму в Україні не стане. Ми останні з могікан, хто не здриснув на захід.
Борис Успенский
Так, але в мене була вчителька з хімії Свиридова у Харкові, СШ №14. Якби не вона, я не став би хіміком, викладачем у ВУЗі. Коли я виграв у 8-му класі олімпиаду з хімії, вона мене відвела в школу хіміків при Харківському університеті, де я потім навчався під керівництвом професора Орлова, та на той час доцента Десенко (зараз він вже професор). Розумієте, олімпиади це шанс здобути своє Я. Так я входив в 10 перших місць на областних олімпиадах і не жалкую. Якби не моя вчителька з хімії, я не став би собою. Так вот, да за олімпиади не дают вчителям премії, але їх премія мої слова. А пан Ликарчук зовсім не має глузду. Совкова система? Да вона в області математики, фізики, хімії та біології була найкращою в світі! А зараз, завдяки українскій системі освіти до мене в ВУЗ приходять повні придурки та бовдури. Куди ми йдемо панове? Оговтайтесь, бо через 20 років Україна стане заказником ідіотів.