М. Андреев: о фонде зарплаты работников НАЗЯВО

Этот материал будет способствовать противодействию потокам манипуляций и лжи, которыми пытается кормить нас НАЗЯВО

М. Андреев: о фонде зарплаты работников НАЗЯВО

Автор: Никита Андреевглава общественного совета при МОН.

«Боремося за ̶я̶к̶і̶с̶т̶ь̶ ̶в̶и̶щ̶о̶ї̶ ̶о̶с̶в̶і̶т̶и̶ бабло»

Сьогодні отримав цікавий документ із відомостями про фонд заробітної плати працівників Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

Я не буду проводити порівняльний аналіз і вираховувати, у скільки разів їх заробітна плата перевищує заробітну плату вчителя/викладача/працівника Українського центру оцінювання якості освіти/Українського інституту розвитку освіти. Ви можете зробити це самостійно. Я ж акцентую увагу на іншому.

На фото матеріали про гроші, які вони отримують лише з державного бюджету (публічні кошти). Ці документи не відображають преміальні та інші виплати, які йдуть зі спеціального фонду. Так-так, це той фонд, куди заходять більше 60 тисяч гривень за акредитацію кожної освітньої програми. Квіт і Ко тут вставили би «вивсєврьотє, вона коштує менше», але ви можете поцікавитися про дійсну вартість акредитації у закладів, які її проходили.

Хтось з вас міг би написати – «високі зарплати для чиновників - це добре, це інструмент запобігання корупції, це по-європейськи». Хтось би почав наводити приклади зарплат народних депутатів, суддів, членів наглядових рад, фахівців з реформ і т. ін. І я би з вами, можливо, навіть погодився. Якби не одне важливе «але». Навіть не одне, але давайте по порядку.

А ви бачили хоча б одного чиновника з високою зарплатою, який би міг собі дозволити займатися підприємницькою чи іншою оплачуваною діяльністю і навіть не соромитися її декларувати?

Ну от уявіть собі:

  • суддя із зарплатою 1 млн на рік і додатково з таким же доходом від надання консультативних послуг в сфері права;
  • фахівець з реформ Міносвіти із зарплатою 50 тисяч гривень на місяць і корпоративними правами в КиївЕкспоПлазі, з яких він отримує дивіденди;
  • народний депутат, який, крім коштів з бюджету, є директором якоїсь приватної компанії і отримує зарплату ще і звідти.

Думаєте, це фантастика?)) Ні, це НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО ІЗ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ВИЩОЇ ОСВІТИ - квазі-підприємство-монополіст зі значними законодавчо закріпленими повноваженнями в сфері забезпечення якості вищої освіти.

Голова секретаріату агентства (2019 рік) - майже 1,2 млн від підприємницької діяльності і корпоративні права.

Голова агентства (2019) - майже 200 тисяч за підприємництво і роялті.

Я не став відкривати декларації інших працівників, але вас не повинно дивувати, чому вони всі цілодобово стирають свої пальці у фейсбуці, щоб довести вам, що часи Табачника вже близько.)))

До речі, а пам'ятаєте суддів, які неодноразово висловлювали своє «фу» стосовно обмеження їм заробітних плат на період пандемії (не більше 41270 грн/місяць) або Сергія Лещенка, який доводив, що за період пандемії не отримував коштів від Укрзалізниці як член Наглядової ради. Так от, поцікавтеся у працівників оцього органу, чи розповсюджувалися на них ці обмеження. Ви здивуєтесь.

Якщо вам і досі дивно, що Національне агентство з питань запобігання корупції – НАЗК винесло припис про реорганізацію цієї контори у центральний орган виконавчої влади з відповідними обмеженнями для його працівників, з відповідним контролем зі сторони суспільства та правоохоронних органів, то мені вас шкода. Ви або позбавлені критичного мислення, або з числа тих, еротичні фантазії яких нерозривно пов'язані з Табачником.

Я щиро сподіваюсь, що цей допис сприятиме протидії потокам маніпуляцій і брехні, якими останніми днями цілодобово намагається годувати нас НАЗЯВО.

Оригинал

Освіта.ua
06.08.2020

Популярные блоги
Г. Громко: убранный школьный подвал – это еще не укрытие Нельзя перекладывать ответственность за обустройство укрытий на руководителей школ
Е. Козолуп: образование скоро умрет с таким руководством Высокопоставленные должностные лица достаточно хайпонули на комментариях о начале обучения в очном формате
И. Ликарчук: будем трезвонить звонком под вой сирен? Утраченные или не полученные знания можно восстановить или получить позже, а потерянную жизнь – никогда
В. Онацкий: возобновлять ли очное обучение в сентябре? Возобновление очного обучения – это реальная угроза безопасности участников образовательного процесса
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Святозара
Все верно это война за деньги , автору зачет и максимальная оценка . О образование тут речи не идет, просто люди совесть потеряли милиардами красть,пока крали по чуть чуть милионами, это понятно, но сечас люди совесть потеряли крадут милиардами, при чем из за ЗНО И ВНО сами же денги теряють, но отказатсья от поборов они уже не могут это легкие денги