А. Новосад: сколько получило образование из Стабфонда?

Ноль на проведение безопасного ЗНО, ноль на доплаты инструкторам (МВД при этом доплаты можно)

А. Новосад: сколько получило образование из Стабфонда?

Автор: Анна Новосад, экс-министр образования и науки Украины.

МВФ чи МВС?

Багато хто бачив текст Меморандуму з МВФ. Вселенську зраду, яка піднялась з огляду на пункти Мемо, що стосуються мережі шкіл, - прокоментую згодом.

Але є у тексті документу інший момент: Україна зобов’язується збільшити капітальні інвестиції у шкільну інфраструктуру, зокрема на відновлення будівель.

Класна мета, правильна, потрібна для реформи Нової Української Школи. Наш уряд її виконував, заклавши у бюджет 2020 відповідні асигнування. Зокрема, 3,5 млрд на капітальні ремонти шкіл.

Але у той самий день, коли набирає чинності угода з МВФ (тобто сьогодні), український уряд приймає феєричне рішення – виділити 2,7 млрд грн з Стабілізаційного фонду для боротьбу з Covid-19 на доплати структурам МВС.

Нагадаю, це той Стабілізаційний фонд, куди з бюджету освіти і науки 2020 було перекинуто 4 МІЛЬЯРДИ 900 МІЛЬЙОНІВ грн (4,913,230.1, якщо бути точним).

Скільки з цього Стабфонду отримала освіта та наука? Підкажіть, може, я щось пропустила. Бо за моїми розрахунками отримала НУЛЬ.

НУЛЬ на забезпечення шкіл та інших закладів освіти засобами захисту.

НУЛЬ на проведення безпечного ЗНО.

НУЛЬ на доплати інструкторам під час проведення ЗНО (МВС при цьому доплати можна).

Можна передбачити, що і на ремонти шкіл буде НУЛЬ.

Так, Прем’єр обіцяв восени переглянути бюджет і повернути, за можливості, кошти розпорядникам для їх цільового призначення. Але щось мені підказує, що деякі розпорядники рівніші, ніж інші.

Щось пішло не так у перший же день виконання домовленостей з МВФ, правда?

Оригинал

Освіта.ua
11.06.2020

Популярные блоги
Тамара Гориха Зерня: мы потеряем много абитуриентов Государство должно максимально упростить условия вступления и расширить госзаказ.
А. Истер: упрощенное ЗНО нуждается в коррекции Предложение «выпускники будут сдавать мультипредметный онлайн-тест» требует коррекции
И. Ликарчук: система ЗНО стала на путь стагнации Спасти систему ЗНО от краха или исчезновения смогут только новые команды и технологии
Наталья Пипа: существуют два риска из-за переноса ЗНО Нельзя отменять ЗНО, если нет предложения, а что делать вместо этого
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
отец двух подростков
Почему на "освітянськом" сайте рекламируют спиртное? Это для детей и подростков? Вы хотите их спаивать? ПОЗОР! Уберите эту рекламу немедленно!
Галина
Для отец двух подростков: Не знаю де Ви побачили рекламу алкоголю. Може це на Вашому компі? якщо Ви шукали алкоголь, то на всі сайти буде підтягувати його рекламу. Вам треба змінити налаштування комп’ютера. В мене підтягує рекламу Букнет і розетки.
Саша
Это не освітянській сайт. Это рупор министерства.
отец
Для Галины. Алкоголь я не пью совсем. Но реклама пива была. Сегодня, правда её уже нет.
Комментировать