Osvita.ua Блоги А.Мирошниченко: почему учителя боятся гаджетов?
А.Мирошниченко: почему учителя боятся гаджетов?

В педуниверситетах существует какая-то специальная программа воспитания ненависти к техническим новинкам?

А.Мирошниченко: почему учителя боятся гаджетов?

Автор: Александр Мирошниченко, актер, режиссер, драматург.

ПИТАННЯ

Я от просто розмірковую. Ну от де виникає той момент, коли майбутні вчителі починають боятись гаджетів?

Я ж розумію, що в побуті вони здебільшого і комп’ютери, і планшети, і смартфони поважають. В усякому разі молодше та середнє покоління. Себто – в реаліях приватного життя для них гаджети - це норма. І не лише для ігор. Хоча б для того, щоб написати гнівний пост про шкоду гаджетів – вони використовують гаджети.

А от відносно дітей – все по-іншому. Гаджет - ворог! Гаджет заважає навчальному процесу! З гаджетами потрібно вести нещадну боротьбу! Конфіскувати, забороняти, ігнорувати.

Ось у мене і питання. Це в педуніверситетах їх так налаштовують? Це якась спеціальна навчальна програма виховання ненависті до всіх технічних новинок?

Так, може, є сенс ввести нову програму? По вмінню використовувати гаджети в навчальному процесі? Бо якось тупо виходить. Ведуть боротьбу з тим, що потрібно використовувати для навчання. Ну і для розваг, звичайно. Але хіба діти не мають права на розваги?

Оригинал

Освіта.ua
10.05.2019

Популярные блоги
Игорь Ликарчук: конкурсная машина работает Нужен ли государственный конкурс «Учитель года» вообще? А если нужен, то для чего?
Никита Андреев: о проектах двух интересных документов Наивно было думать, что со сменой власти изменится образ мышления менеджмента среднего уровня
Владимир Онацкий: о школьных олимпиадах Олимпиада - это возможность продемонстрировать свои знания по предметам на уровне школы, района или города
Игорь Ликарчук: о буллинге учителей на каникулах Учителя, который не придет на методические посиделки, обязательно будут травить, требуя объяснений
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Упирі
Пане Мирошниченко, а ви хто взагалі такий? Та чому лізете туди в чому ви не експерт? Займайтесь своєю справаю, доки всителі не почали коментувати вашу роботу. Хоча я про такого актора та драматурга взагалі не чув.
Тичер
Просимо пана Мирошниченко всяку муйню не писати, показуючи своє невігластво. Мобільні телефони заборонені на уроках наказом МОН. Якщо вашому синку щось там заборонили на уроці, прикрите ротика та зробіть висновки. Не Вам, шановний, вчити вчителів! Кожна шавка почала лізти своїми брудними руками у школу.
Дятлу
Очень тупой пост, чтобы детки порносайты на уроке математике не смотрели, любезный
Приехали
Мають право, але пiсля школи, розваг ще подавай у школi.

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!