В. Круглов: десять трендов весеннего образования 2019 г.

10 трендов весеннего образования 2019 года, которые помогут учителям учиться и учить

В. Круглов: десять трендов весеннего образования 2019 г.

Автор: Виктор Круглов, генеральный директор издательства «Ранок».

Сьогодні перший день весни.

10 трендів весняної освіти 2019 року вам допоможуть вчитися та навчати.

1. Усі хороші освітні заклади будуть працювати добре, а погані - незадовільно.

2. Вірогідність обладнання кожного класу планшетами та інтерактивними панелями зросте до 50%: або обладнають, або ні.

3. Академія педнаук проведе складне дослідження, у якому з’ясує, що частина людей -гуманітарії, інша частина людей до них не належить за складом характеру. Тому одним - фізика, іншим - лірика.

4. Популярними стануть блокчейн, SCRUM та AGILE в освіті. Мало хто буде розуміти, про що йдеться, але всі будуть обговорювати їх та втілювати в освітній процес.

5. Вчителі використовуватимуть дошки Тrelo у проектній діяльності. Мультимедійні панелі ЕdPro допоможуть роздивлятися живопис Моцарта та слухати музику Ван Гога.

6. В Україні всі освітні конференції стануть міжнародними. Гості із Сінгапуру наберуть більшої популярності, ніж Арі Пока з Фінляндії.

7. На педрадах будуть сідати у коло та фотографуватися для Фейсбуку.

8. Лайки в соцмережах стануть обов’язковим мінімумом для атестації вчителів.

9. З’явиться перший електронний адаптивний підручник, що навчатиме за гендерним принципом. Навчальний контент буде підлаштовуватися під учня або ученицю. Змішане навчання зміниться на роздільне.

10. На Міні-Едкемпах видавництво «Ранок» згадають 129 разів, чим підвищиться індекс цитування Гуглом головної неконференції в Харкові.

Оригинал

Освіта.ua
01.03.2019

Популярные блоги
А. Мирошниченко: родители не враги учителям Для родителей проблемы образовательной системы не самое главное дело в жизни
В. Онацкий: какие предметы исчезнут из расписания? Каждый пытается найти рецепт лечения образования, хотя к школе имел отношение, только будучи школьником
И. Ликарчук: образование выжило благодаря учителям Популизм и дилетантство в образовании разрушают педагогическое творчество и производят учителя-урокодателя
Т. Гориха Зерня: роль учителя становится определяющей Реформа, по сути, потребует полной профессиональной переподготовки всего преподавательского состава
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев