Нина Пастухова: общежитие или "общага" НУБИП

Мне не нужны льготы или бесплатная общага, я хочу, чтобы люди видели то, что происходит на самом деле

Нина Пастухова: общежитие или "общага" НУБИП

Автор: Нина Пастухова , фотодизайнер.

Це гуртожиток National University of Life and Environmental Sciences of Ukraine. Ні, не так – це общага НУБІП. Університету, куди вступила моя дитина.

А це стаття про ремонт цього гуртожитку, того самого, №6, куди я повинна віддати свою дитину на 4 роки. Я Вас дуже прошу відкрити, та почитати-подивитись. Я Вас дуже прошу зробити перепост, відмітити друзів-журналістів, я хочу, щоб це побачили. Мені не потрібно нічого: пільги, безкоштовна общага… Не треба. Я хочу, щоб люди бачили те, що насправді відбувається.

А зараз подивиться мої фото.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коли батьки зайшли та відчинили двері кімнат – стояв трьохповерховий мат, я не жартую. Нас зустріли таргани, я останній раз бачила тарганів…я не пам’ятаю, коли я в останній раз бачила тарганів. У Мексиці, мабуть.

Маленькі кімнати; 6 (!) ліжок; старі вікна; немає підлоги у деяких місцях; сцяні матраси; розетки, котрі вже колись горіли вогнем; один стіл; та один табурет, котрий ще Тараса Григоровича бачив - це для усіх, займайтесь по черзі, ви ж студенти!

Кухня… Без двері, вона поруч стояла, стінку охороняла.

Навчання коштує 22 тис гривень (факультет моєї дитини), є ще дорожче.

Общага – 520 гривень у місяць («потрібно відразу за рік платити!!» (с) – 5200 гривень.

А ще – ви ПОВИННІ зробити ремонт! Повинні…

Є питаннячко, та не одне…

Санітарні норми – ні, не чули. Брехня на сайті – легко! Діти й так поживуть, не цаци!

Ще є душ та туалет, але я забула про їх існування, коли там перебувала. Забула від шоку, пригадала тільки тоді, коли вже далеко відійшла від цього місця. Але ми усі розуміємо, що там не Париж.

Я у шоці, я матюкаюсь. Дитина моя там жити не буде. Мені потрібно шукати їй квартиру. Я дуже дякую за це, в мене так мало пригод у житті!

Як так? Це ж наше майбутнє, це люди, котрі побудують нову країну. Це діти! Чи тільки ті, що можуть квартиру зняти та живуть у Києві усе життя, можуть в нормальних умовах навчатись та будувати майбутнє?

Оригінал

Освіта.ua
13.08.2018

Популярные блоги
И. Редько: о ненормированной умственной работе учеников Когнитивный диссонанс на фоне любви к своей стране и желания жить, учиться и развиваться здесь
Виктор Мисан: о чем думают украинские учителя В школах – полный разгул «демократии» и «академической свободы», что сверху, что снизу 
Т. Ефимова: когда исчезнет из школ совдепия с подарками? Когда исчезнет из школ совдепия вместе с подарками, подхалимством и никому не нужными активностями?
Н. Борисенко: волшебная палочка и валериана для учителя Учителя просто выгорают, и у них не хватает жизненных сил дать детям все то, что они могли бы
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев