В. Громовой: Фейсбук стал опасным для педагогов

За критические посты можно запросто вылететь с работы, а за лайки под ними попасть в опалу

В. Громовой: Фейсбук стал опасным для педагогов

Автор: Виктор Громовой, образовательный эксперт, заслуженный учитель Украины.

Підловили... :Slightly_smiling_face: або чому методи 37-го року не працюють у інформаційну еру.

Обережно, Фейсбук стає небезпечним для українських освітян.

За критичні пости можна запросто вилетіти з роботи, а за лайки під ними потрапити в опалу.

«Старший брат» слідкує за нами... попри те, що зараз не орвелловський антиутопічний «1984-й», а наш цілком реальний 2018-й.

Будуємо демократичну школу!? Реформуємося ж ми, гей!?

Спіймали на гарячому, склали акт... А от про існування сервісу автопостінгу «Hootsuite», яким скористався опальний вчитель, не знали.

Чи, може, видамо інструкцію, що «Hootsuite» у нас можуть вільно використовувати лише штатні дуполизи в новоствореному Міністерстві правди. Іншим нізззя! Будь-якого інакомислячого треба ламати і притупляти...

Цитую класика дипломатії: «Ну не дебіли, б...»

Комусь ще не зрозуміло, чому тікають світ за очі зі школи молоді та перспективні вчителі?!

Цитую Михаил Соловей: «Ще один приклад МАРАЗМу і залишків тоталітаризму у школі. Погляньте на такий цікавий документ, що сьогодні з ранку надав мені мій керівник. Виявляється, вони знайшли порушення у тому, що я висловлюю свою думку публічно.

Мало того, що цим актом грубо порушено гарантоване мені конституційне право, як громадянина(Стаття 34. Кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань).

Та це ще й показує, як володіють НІТ наші керівники, які не знають, що таке Hootsuite — сервіс автопостингу.

Дійшло до повного абсурду – вже хочуть заборонити публікувати власну думку в Фейсбук, а що завтра – розстріл за Твіт?»

P.S. Вчитайтесь у текст «акту» і оцініть рівень кваліфікації, елементарної грамотності та красу стилю. Після оприлюднення цієї ганьби єдиний правильний варіант адекватної управлінської дії - відправити у відставку всю команду керівників цієї школи,«дабы другим неповадно было»!

Згідно з пунктом 1 ст. 41 КЗпП трудовий договір може бути розірваний у разі одноразового грубого порушення трудових обов‘язків керівником підприємства, установи, організації усіх форм власності (філіалу, представництва, відділення, іншого відокремленого підрозділу), його заступниками...

P.S.S. Якщо з’ясується, що «вказівку» скласти цей «акт» дала якась непродвинута тітка з райвно, тітку вигнати за незаконні дії, райвно зрівняти із землею, землю посипати вапном...

Жорстко, але інакше свободу в освіті не відстоїш і НУШ не збудуєш.

Освіта.ua
21.03.2018

Популярные блоги
И. Ликарчук: педагогам школ не должны урезать зарплату Почему сокращение бюджетных расходов в образовании нужно проводить за счет тех, кто проводит уроки?
Тамара Гориха Зерня: мы потеряем много абитуриентов Государство должно максимально упростить условия вступления и расширить госзаказ.
А. Истер: упрощенное ЗНО нуждается в коррекции Предложение «выпускники будут сдавать мультипредметный онлайн-тест» требует коррекции
И. Ликарчук: система ЗНО стала на путь стагнации Спасти систему ЗНО от краха или исчезновения смогут только новые команды и технологии
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Странник
Комиссия права: на у р о к а х информатики надо работать с детьми, а не сидеть систематически в Фейсбуке.
Учитель
Для Странник: кхм -Планирование публикаций. В HootSuite можно легко установить дату любой публикации наперед или сохранить пост черновиком. Дремучий у нас народ.
Комментировать
Галина
Шановний, чому ж Ви мовчите про те які саме пости розміщував даний вчитель. Якщо мова про сепаратиську або подібну агітацію, то він взагалі має бути звільнений з роботи, оскільки особа, яка займається антидержавною агітацією не може навчати дітей. До речі, висловлювати власну думку він міг би під будь яким іншим ім’ям. Тут Вам не Росія, наші телефони не прив’язані до паспортих даних, майже кожен має сімки декількох операторів. Якщо він би зареєструвався, як Пупкін Іван Іванович, і там би вів свою антидержавну агітацію, ним би на мою думку, мали зацікавитись СБУ, але це не стало б причиною звільнення з роботи.
Учитель
Для Галина: Зате такі особо можуть працювати в ВРУ, користуючись своєю недоторканністю.
Комментировать
Serg
фейсбук, як і інші соціальні мережі, поступово перетворюються у вигрібні ями, в які дуже зручно закидати незручних людей та поливати їх брудом. Поки не "заборонили" ВК, ФБук був цивілізованою соцмережею