В. Громовой: а вы подписались на официальную прессу?

Напечатанные на плохой бумаге и мельчайшим шрифтом экземпляры сразу же идут в макулатуру

В. Громовой: а вы подписались на официальную прессу?

Автор: Виктор Громовой, образовательный эксперт, заслуженный учитель Украины.

А ти передплатив журнал «Безпека життєдіяльності»?!

Ви уявляєте шкільне життя без «Офіційного вісника України»?!

Департаменти освіти і науки надсилають листи «Про передплату журналу “Безпека життєдіяльності”» та додають «до відома та використання у роботі» цей лист редакції журналу «Безпека життєдіяльності» від 01. 12. 2016 №89 і... передплата таким чином у теперішній практиці командно-адміністративного управління по суті стає обов’язковою.

Та журнал «Безпека життєдіяльності» ще «квіточки» (передплата коштує лише 542 грн. 52 коп. на рік) у порівнянні з такою «ягідкою» як «Офіційний вісник України», друкована версія якого на рік коштує 5346,00 грн.

Школі він абсолютно не потрібен, бо усі необхідні їй документи є у вільному доступі в Інтернеті. Тож, надруковані на поганому папері й дрібнесеньким шрифтом, примірники цього журнал відразу ж йдуть в макулатуру.

А є ще ж і такі «ягідки» як журнал «Бюджетна бухгалтерія» з вартістю річної передплати 2124 грн. і «Фінансовий контроль» з вартістю річної передплати 818 грн. 50 коп., й така «квіточка» як журнал «Надзвичайна ситуація» з вартістю річної передплати 578 грн. 52 коп.

До них додається ще й купа місцевих «квіточок» на кшталт газети обласної ради, бюлетеню НСПП чи журналу «Служба порятунку Хмельниччини» тощо. Як наслідок, 80% витрат навчальних закладів на періодику - це просто викинуті на вітер кошти! За ці гроші можна передплатити два-три десятка корисних освітянських видань. По суті, відбувається безсовісний грабунок серед білого дня й так бідної освіти.

А у вашому місті (районі) теж досі є така корупційна практика регламентації передплати періодики?

Яку загально суму ви отримали цього року з бюджету на передплату?

Який відсоток з цієї суми пішов на передплату не потрібного школі мотлоху?

Оригинал

Освіта.ua
24.10.2017

Популярные блоги
Вера Коткова: впечатления от обучения в 5 классе НУШ Впечатления родителей от обучения ребенка в 5 классе Новой украинской школы
И. Ликарчук: что интересует учителей и директоров О чем педагоги хотели бы прочитать в письмах и приказах в канун 2023/24 учебного года
А. Мирошниченко: родители не враги учителям Для родителей проблемы образовательной системы не самое главное дело в жизни
В. Онацкий: какие предметы исчезнут из расписания? Каждый пытается найти рецепт лечения образования, хотя к школе имел отношение, только будучи школьником
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Учитель
Чувырло по фамилии Харчук уже завтра не должно работать на указаной должности. Однако, не про нашу страну. Таких гнид нужно травить дустом! Может оно не знает, за какие деньги делают подписку в школах? С какого перепугу родители должны оплачивать эту г...но?