Osvita.ua Блоги А. Мирошниченко: почему нужна школьная форма
А. Мирошниченко: почему нужна школьная форма

Наша школьная форма полностью соответствует нашей школе: какая школа - такая и форма

А. Мирошниченко: почему нужна школьная форма

Автор: Александр Мирошниченко, актер, режиссер, драматург.

1. Це красиво. Якщо це не красиво – це не шкільна форма, бо шкільна форма – це завжди красиво.

2. Це практично. Якщо б у свій час американські золотошукачі знали про українську шкільну форму - вони б носили її, а не джинси.

3. Шкільна форма напряму впливає на рівень навчання. Що може знати учень без форми про творчість Шевченка, якщо навіть в підручнику Шевченка малюють саме в формі?

4. Форма - це соціальна справедливість та рівність. Замість сумнівного вибору - платити чи не платити за комплект 1000-1500 гривень - всі зобов’язані платити. Таким чином, ми маємо довершеність рівності, що і є метою.

5. Форма - це практично. Практичність практичності форми практично ніхто не розуміє. Але це практично нікого не хвилює. Бо форма – це практично.

6. Хороші діти люблять форму. Якщо вони не люблять форму – вони не хороші діти.

7. Виробники не можуть продавати шкільну форму за адекватними цінами Бо форма – це імідж. А імідж дорого коштує. Імідж не може оцінюватись за канонами оцінки звичайного одягу. Купувати шкільну форму престижно. Купувати дорогу шкільну форму - ще і патріотично.

8. Директори шкіл не носять самі шкільну форму лише тому, що в продажу немає потрібних розмірів.

9. Наша шкільна форма повністю відповідає нашій школі. Яка школа – така і форма.

Оригинал

Освіта.ua
26.04.2017

Популярные блоги
Никита Андреев: о проектах двух интересных документов Наивно было думать, что со сменой власти изменится образ мышления менеджмента среднего уровня
Владимир Онацкий: о школьных олимпиадах Олимпиада - это возможность продемонстрировать свои знания по предметам на уровне школы, района или города
Игорь Ликарчук: о буллинге учителей на каникулах Учителя, который не придет на методические посиделки, обязательно будут травить, требуя объяснений
Сергей Дятленко: #олімпіади_важливі Накануне начала I (школьного) этапа Всеукраинских ученических олимпиад разгоняется тезис об их ненужности
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Сміховино про форму
ГОЛОХВОСТЫЙ: Главное у человека — не деньги. А натурально хформа! Вченость. Потому ежели человек вченый, так ему уже свет переворачивается вверх ногами. Пардон. Вверх дыбом. И тогда, когда тому, одному, которому не вченому, будет белое так уже ему, вченому, которому, будет уже как... СЕРКО: Зеленое? ГОЛОХВОСТЫЙ: Нет, рябое! Вы меня понимаете, Проня Прокоповна? ПРОНЯ: Очень! Мине тоже посля пансиена все другим кажется.

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!