С. Горбачев: расправа с «неудобным» руководителем

Есть немало людей, которые готовы защищать современного руководителя школы от произвола чиновников

С. Горбачев: расправа с «неудобным» руководителем

Автор: Сергей Горбачев, директор Специализированной школы им. Ивана Багряного №148 г. Киева.

Те, що відбулося вчора у школі №29 Оболонського району, чесно кажучи, на голову не налазить.

Без присутності директора школи, без дотримання процедури представник районного управління опечатав кабінет керівника навчального закладу.

Пані начальник районного управління освіти Наталіє Вахнюк, Ви впевнені, що Ваші дії законні? І що Ви маєте право отаким чином «керувати» освітою, безпідставно перешкоджаючи роботі директора навчального закладу?

Які взагалі претензії до директора 29-ї школи? Чим саме вона завинила, що Ви застосовуєте подібні методи?

Це, до речі, далеко не перший випадок тиску на директора цієї школи. І жодного разу - жодних пояснень: а що саме, власне не влаштовує у роботі Олени Гурської?

Пані Вахнюк, у Вас хіба нема інших завдань, як вигадувати сумнівний «креатив», щоб позбутися сучасного, але «незручного» Вам особисто директора школи?

Ну то, може, звернули б увагу на те, що Оболонське РУО показало один з найнижчих по Києву результатів використання коштів, які школи наприкінці минулого року отримали для забезпечення навчальної діяльності?

Ставлю ці запитання не тільки як директор школи, глибоко обурений такими «методами» керування освітою, але і як член Колегії Міністерства освіти та науки України.

Чекаю на відповідь.

Офіційний запит з вимогою надати обґрунтування Ваших сумнівних дій Ви отримаєте поштою.

Якщо Ви думаєте, що можете отаким чином розправитися з «незручним» для Вас керівником навчального закладу, Ви глибоко помиляєтеся: є чимало людей - і серед колег, і серед батьків, і серед громадськості, - які стануть на захист сучасного керівника школи проти свавілля чиновників.

Оригинал

Освіта.ua
31.03.2017

Популярные блоги
И. Ликарчук: учиться нужно только тем, кто этого хочет Полное общее среднее образование должно быть не общеобязательным, а общедоступным
Д. Ламза: никто не хочет идти в образование или школа без учителей От Кабинета Министров нет никаких действий по повышению значимости профессии учителя
С. Колебошин: 3000 спартанцев (задача о молодых учителях) 3000 молодых учителей на 15000 школ, в среднем - 1 новый учитель на 5 школ
И. Совсун: как надолго еще хватит запала учителей? Между победителями мировых олимпиад и средним базовым уровнем украинских школ гигантская пропасть
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев