Osvita.ua Блоги Иванна Коберник: поддержите форум учителей Edcamp
Иванна Коберник: поддержите форум учителей Edcamp

Завершается сбор пожертвований на уникальный, современный, настоящий европейский проект

Иванна Коберник: поддержите форум учителей Edcamp

Автор: Иванна Коберник, общественный активист, журналист.

Друзі, я розкрила секрет бід української освіти. Від неї ніхто не вмирає, принаймі одразу. Тому ніхто їй по справжньому і не допомагає. Легше зібрати гроші на хворих дітей, поранених воїнів і тепловізори і все це дуже важливо. А от з корисним стратегічно важливим фінансуванням освіти біда і я вимушена просити вас Help, Help, Help.

За кілька днів завершиться збір пожертв на Спільнокошті на унікальний, сучасний, справжній європейський проект — форум вчителів Edcamp. До цього посту вони зібрали менше половини запрошеної суми (39 тис зі 100 тис грн) і якщо ми не підключимось — ці гроші повернуться благодійникам(((. Залишилось лише 7 днів!! Я просто в розпачі від цього факту.

Що таке Edcamp? Загальноукраїнський форум вчителів у Харкові проводитиметься вдруге. На нього збираються не вчителькуваті (влучний епітет Віктор Громовий) мегери з бабеттами на голові, а такі класні, усміхнені, з очима, що горять пристрастю, сучасні думаючі педагоги, що навіть дивитися на них радість, що в когось в школі такий учитель! Подивіться на фото за лінком, переконаєтесь самі!

І ви знаєте, що вчителям немає де так збиратися і нема особливо за що через принизливі зарплати. І саме нa це збирають гроші на Спільнокошті — щоб дати тим вчителям, що прагнуть нових сучасних знань, можливість розширити свої горизонти. Якщо Edcamp не набере хоч половину суми і втратить навіть зібрані пожертви, то це вирок нам. Давайте не допустимо цього.

Прошу при перепості копіювати мій текст, а не просто посилання, це важливо! Кожен вчитель в середньому спілкується з 200-ми дітьми. На Edcamp приїдуть 400 вчителів. Допоможіть покращити шкільне життя 80 000 дітей! Ви ж пам'ятаєте свого найкращого вчителя? Допоможіть, щоб найкращих — сучасних, незашорених — стало більше!

Оригинал

Освіта.ua
14.03.2016


Комментарии
Аватар
Введите ваше имя: Заполните, или авторизуйтесь
Введите код:
Осталось 1000 символов. «Правила» комментирования
Нет комментариев

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите
«Нравится»

Спасибо,
не показывайте мне это!