Osvita.ua MBA Бизнес-школы Украины Чоловічий клуб "Gentleman"

Для самостоятельного редактирования информации зарегистрируйтесь на сайте.
После этого подайте заявку на редактирование.

  

Отправить вопрос в учебное заведение:

Введите ваше имя, email и (или) телефон, чтобы получить ответ.


  

  

  Ваш запрос будет отправлен на электронную почту учебного заведения.
Освита.ua не несет ответственности за оперативность и качество ответа на ваш вопрос.


Чоловічий клуб "Gentleman" (067) 965-55-57
(073) 416-45-15
м. Київ, вул. Мельникова, 61, офіс 4  (карта)
http://www.gclub.com.ua/

Чоловічий клуб "Gentleman"

Чоловіками не народжуються, ними стають. Головна місія чоловічого клубу «Gentleman» - стати провідником на шляху до цієї успішної трансформації. Адже бути справжнім чоловіком – це гідний спосіб життя.

Чоловічий клуб «Gentleman» – це унікальне, перше в Україні, товариство вільних, успішних, впевнених у собі  чоловіків, які постійно розвиваються, ставлять цілі і роблять все можливе для їх реалізації. Чоловіками не народжуються, ними стають. І наша головна місія бути провідником на шляху до цієї успішної трансформації. Адже бути справжнім чоловіком – це гідний спосіб життя.

«Будь кращою версією себе!» - ці слова і є девізом нашого клубу. Ми об’єднуємо людей, які прагнуть досконалості.

Чоловічий клуб «Gentleman» проводить курси, семінари, тренінги, індивідуальні та корпоративні  консультації по наступним напрямкам: сучасний етикет для юних джентльменів (14-18 років), ефективне спілкування, джентльмен у великому місті, управління репутацією, формування іміджу, корпоративна культура, етикет керівника, риторика та ораторське мистецтво, сексологія та психологія відносин (16+), активна психологічна та фізична оборона, столовий етикет і багато інших цікавих та потрібних тем для розвитку особистості. Також проводимо уроки хороших манер для самих маленьких Джентльменів (4-6 років). Діє спортивний клуб «Gentleman», де кваліфіковані тренери допоможуть Вам тримати себе в хорошій формі. Немає вікових обмежень.

Заняття проводять кваліфіковані викладачі, тренери, фахівці та експерти в різних сферах етикету і бізнесу. Головне – це професіоналізм, з яким ми робимо свою справу.

Після закінченні курсів проходять практичні заняття. При успішній здачі випускного контрольного тесту слухачі отримують сертифікат встановленого зразка. Окрім цього випускникам надається ексклюзивна клубна карта, яка має привілеї  у наших партнерів та дає дозвіл на участь у заходах та житті клубу.

Ми готові і будемо дуже раді допомогти всім бажаючим стати більш впевненим та готовим до труднощів. Час летить швидко і його не стає більше. Так що не відкладайте на завтра те, що можна було зробити вчора – приходьте сьогодні!

І пам’ятайте, що досконалості немає меж. Розвивайтесь разом з нами.

По материалам: Освіта.ua
Обновлено: 13.07.2016

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!