Osvita.ua Образование за рубежом Высшее образование Университеты за рубежом Вища школа менеджменту охорони праці

Для самостоятельного редактирования информации зарегистрируйтесь на сайте.
После этого подайте заявку на редактирование.

  

Отправить вопрос в учебное заведение:

Введите ваше имя, email и (или) телефон, чтобы получить ответ.


  

  

  Ваш запрос будет отправлен на электронную почту учебного заведения.
Освита.ua не несет ответственности за оперативность и качество ответа на ваш вопрос.


Вища школа менеджменту охорони праці +48 032 355 97 70
40-007 Katowice, ul. Bankowa 8
http://www.wszop.edu.pl

Вища школа менеджменту охорони праці

Вища школа менеджменту охорони праці це польський навчальний заклад, що знаходиться в самому центрі міста Катовіце. Це місто є столицею Сілезької метрополії та центром найбільшої в Польщі промислової агломерації,  яка налічує чотири мільйони мешканців. 

ПОЛЬСЬКИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД – ЄВРОПЕЙСЬКІ МОЖЛИВОСТІ

Вища школа менеджменту охорони праці в місті Катовіце (WSZOP) - це сучасний навчальний заклад, в якому здійснюється підготовка фахівців за двома факультетами та гуманітарними, соціальними та технічними напрямами. Він діє відповідно до Болонської системи, яка використовується у всіх країнах ЄС. Керівництво університету надає великого значення інтернаціоналізації навчання: WSZOP співпрацює з багатьма університетами та науково-дослідними центрами в Польщі та за кордоном, реалізує міжнародні навчальні програми, стажування, дослідження в університетах Європейського Союзу та обмін студентами та викладачами.

ІНФРАСТРУКТУРА НАВЧАННЯ

Університет має в своєму розпорядженні сучасні наукову, лабораторну та спортивну бази, що розташовані в трьох будівлях.Заняття проходять в понад 10 лекційних аудиторіях і залах, 50 практичних аудиторіях і в 36 лабораторіях.  У всіх корпусах є загальнодоступні комп’ютери та Wi-Fi.

Лекційні та практичні аудиторії обладнані мультимедійними проекторами, екранами, системами відео конференції, професійними звуковими системами та системами синхронного перекладу.

ЧОМУ ВАРТО НАВЧАТИСЯ У WSZOP?

ВИСОКА ЯКІСТЬ ОСВІТИ

Навчальний заклад був сім раз позитивно оцінений акредитаційною комісією Польщі, яка є органом Міністерства вищої освіти та науки Польщі.

Поєднання теорії і практики

WSZOP реалізує напрями практичного профілю навчання. Програми були створені визнаними експертами та фахівцями в економічній галузі, завдяки чому студенти мають можливість стажування на відомих підприємствах.

ПРОФЕСОРСЬКО-ВИКЛАДАЦЬКИЙ СКЛАД

Заняття ведуть досвідчені викладачі, які мають високий авторитет як серед студентів, так і в різних навчальних закладах Польщі та за кордоном.

НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

Університет організовує конференції зі студентами та займається науково-дослідною та популяризаторською діяльністю. Цьому сприяла сучасна науково-дослідна інфраструктура та міжнародне співробітництво.  Студенти можуть розвивати свої інтереси в численних наукових колах.

СУЧАСНІ ЛАБОРАТОРІЇ

WSZOP має унікальне, на рівні країни, науково-дослідне обладнання, особливо в галузі криміналістики та безпеки праці. Навчальний заклад має сучасне програмне забезпечення, ІТ-обладнання та дослідну апаратуру.

РОБОТА ДЛЯ СТУДЕНТІВ

Студенти та випускники денної форми навчання можуть влаштуватися на роботу в Польщі без додаткового дозволу.

МІЖНАРОДНЕ БЮРО

Студенти з-за кордону будуть отримувати підтримку від Міжнародного бюро, що допомагає адаптуватися у Польщі, вирішувати життєві проблеми та питання з  проживанням. WSZOP також надає студентам кімнати в гуртожитку.

МІЖНАРОДНА ОСВІТА

Програма Erasmus+ та співпраця з іноземними навчальними закладами поза ЄС дозволяє студентам провести семестр навчання в навчальному закладі обраної країни. Міжнародна співпраця також створює можливість відвідати лекції професорів з різних європейських країн.

ПОЛЬСЬКА МОВА НА ПРАКТИЦІ

Іноземні студенти можуть вчити польську мову під час практичних, безкоштовних, спеціально підготовлених для них занять..

СЕРТИФІКАТИ

Навчальний заклад забезпечує студентам можливість підтвердження професійної кваліфікації  сертифікатом компаній, які мають польську та закордонну акредитацію.

WSZOP гарантує:

  • незмінну оплату протягом усього періоду навчання (зазначеного в договорі)
  • відсутність оплати під час канікул (оплата тільки за 10 місяців навчання)
  • безкоштовні іспити
  • відсутність вступного внеску

ПРИ УМОВІ ЗАПИСУ НА НАВЧАННЯ ДО 15 ЛИПНЯ 2016 РОКУ, СТУДЕНТИ ОТРИМАЮТЬ ЗНИЖКУ У РОЗМІРІ 20% ВІД ВАРТОСТІ НАВЧАННЯ ПРОТЯГОМ ПЕРШОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ.

По материалам: Освіта.ua
Обновлено: 21.06.2017

Ведущие компании и учебные заведения Предложения от ведущих учебных заведений Украины и зарубежья. Только лучшие вузы, компании, образовательные курсы, школы, агентства.

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Osvita.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!